Як включити праву кнопку миші.

При розробці операційної системи Microsoft Windows були передбачені потреби різних категорій користувачів. Так, для людей з обмеженим зором в системі існує можливість збільшити значки і шрифт або користуватися екранною лупою. Про тих, кому зручніше працювати не правою, а лівою рукою, розробники теж не забули.
Інструкція
1
Для лівшів в системі Windows існує можливість перепризначити кнопки миші, налаштувавши їх так, щоб всі основні команди виконувалися по кліку правої кнопки миші, а меню відкривалося при кліці лівою кнопкою. Щоб включити праву кнопку миші, відкрийте діалогове вікно «Властивості: Миша».
2
Для цього через меню «Пуск» викличте «Панель управління». Якщо «Панель» має вигляд за категоріями, перейдіть в категорію «Принтери та інше обладнання». У новому вікні клікніть лівою кнопкою миші по значку «Миша». При класичному вигляді панелі виберіть потрібний значок відразу - відкриється шукане діалогове вікно.
3
У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Кнопки миші». У розділі «Конфігурація кнопок» знаходиться всього одне поле, правіше якого розташовується візуальне відображення поточних налаштувань. Встановіть маркер в поле «Обміняти призначення кнопок» - зображення праворуч зміниться.
4
Нові налаштування набувають чинності негайно, тому підтверджувати їх ви будете вже по-новому. Натисніть на кнопку «Застосувати» правою кнопкою миші, закрийте вікно «Властивості: Миша», натиснувши на кнопку ОК у нижній частині вікна або на значок Х в правому верхньому куті, теж правою кнопкою миші.
5
Якщо ви хочете виставити додаткові налаштування, відрегулювати швидкість руху курсора, число рядків, яке буде прокручувати коліщатко або включити залипання кнопки миші, встановлюйте потрібні значення, переміщаючись по вкладках вікна «Властивості: Миша». При цьому всі нововведення підтверджуйте кнопкою «Застосувати».
6
Якщо ви хочете відкривати папки і запускати програми не подвійним кліком, а одним клацанням, вам необхідно викликати інше вікно властивостей. Відкрийте будь-яку папку на своєму комп'ютері. У верхньому рядку меню виберіть «Сервіс» та натисніть на пункт «Властивості папки» - відкриється нове діалогове вікно.
7
Перейдіть у вікні на вкладку «Загальні» і в розділі «Клацання мишею» встановіть маркер в поле навпроти рядка «Відкривати одним клацанням, виділяти покажчиком». Натисніть на кнопку «Застосувати» і закрийте вікно властивостей.