Як позбавити хутро від запаху.

Хутряні вироби - це улюблена зимовий одяг росіян. Шуби, шапки, жилетки з хутра красиві і натуральні. У них тепло і затишно. Догляд за хутряними речами досить простий. Їх необхідно провітрювати влітку, зберігати на плічках окремо від іншого одягу взимку, а при забрудненні - чистити в хімчистці.
Вам знадобиться
  • - картопляний крохмаль;
  • - кава;
  • - пакет;
  • - мильний розчин або оцет;
  • - кошти по догляду за хутром.
Інструкція
1
Прати хутряні речі не рекомендується. Міздря хутра псується, зменшується, стає крихкою і ламкою. Іноді хутряні вироби видають своєрідний запах. Боротися з цим можна кількома способамі.Самий простий і давній спосіб - виморожування. Винесіть хутряну річ в мороз на лоджію на кілька днів (2-3 дні). Потім внесіть в приміщення і просушіть далеко від опалювальних приладів. Якщо лоджії немає, упакуйте хутро в поліетиленовий пакет і покладіть в морозилку.
2
Використовуйте картопляний крохмаль. Хутро шуби або шапки засипте крохмалем, потім струсіть і видаліть його. Запах повинен зникнути.
3
Ще один спосіб позбутися запаху - кава. Покладіть хутряну річ в щільний поліетиленовий пакет із застібкою. Туди ж поставте ємність зі свіжомеленим кави. Застебніть пакет. Через 12 годин розстібніть і перемішайте кави. Це слід робити протягом 5-6 днів. Не забувайте кожного разу щільно закривати пакет. Під кінець вийміть хутро з пакету і як слід провітріть. Після даної процедури хутряна річ придбає стійкий аромат кави.
4
Щоб позбутися неприємного запаху, обробіть підкладку хутряного виробу щіткою з мильним розчином або оцтом. Також злегка обробіть хутро зверху. Просушіть.
5
Сьогодні в магазинах продаються спеціальні засоби по догляду за хутром, в тому числі і спреї від неприємного запаху - освіжаючі спреї для одягу. Розпорошите кошти на хутро, потім ретельно просушіть одяг.
6
Деякі любителі хутряного одягу використовують шампуні для тварин і гелі для усунення неприємного запаху. Однак прати хутряні речі треба обережно. Мочити і намалювати можна тільки хутро, намагаючись не торкатися його заснування. Потім хутро висушується і разглажівается.І все ж найкращим способом позбавити хутро від запаху буде похід в хорошу хімчистку. І пахнути не буде, і річ збережеться.