Як змусити себе бігати вранці.

Для серйозних і регулярних занять спортом потрібна мотивація. А для того, щоб піднімати себе вранці з теплого ліжка для пробіжки ще потрібна і сила волі. І якщо ці дві якості з'єднаються, тоді можна увійти в ритм щоденних тренувань.
Інструкція
1
Біг - відмінна можливість тренувати витривалість і давати серцю покладене навантаження. Але розглядати пробіжки як панацею проти зайвої ваги і зміцнення м'язів не варто. Тільки в комплексі з іншими фізичними вправами можна домогтися результату від ранкових пробіжок. Тому, для початку визначте, яку мету ви переслідуєте, і складіть графік тренувань.
2
Припустимо, біг входить в систему тренувань, спрямованих для зниження ваги. Значить, у вас як мінімум три рази на тиждень заняття в тренажерному залі або кардіозале. Решта три дні можна і побігати і один день залиште для відпочинку і відновлення організму. Якщо подумати, то три пробіжки в тиждень не так вже й багато. Тим більше, що в мінусові температури і дощ доріжки парку замінюються біговими доріжками в фітнес-клубі.
3
Починайте бігати в хорошу погоду і комфортну температуру. Ідеальним часом для пробіжки вважається 7-8 годин ранку. Організм вже потихеньку прокидається, і йому можна дати оптимальні навантаження. Починайте бігати з 20-30 хвилин в день, поступово доводячи до години. Скільки ви пробіжите за цей час, залежить тільки від вас. Починайте бігати в тому режимі, який для вас комфортний. У бігу не важливо скільки пробігти, важливо - як.
4
У перші тижні тіло буде звикати до навантажень, і ви будете відчувати неприємні наслідки у вигляді болів в м'язах. Але при будь-якому дискомфорті кидати біг можна. Потрібно перетерпіти ці болісні дні. Зате потім ви вже почнете відчувати задоволення від посильних навантажень.
5
Не чекайте миттєвого результату. Досягти ідеальної форми можна тільки при регулярних заняттях досить тривалий час. Налаштуйте себе на те, що вам знадобиться багато часу. Не можна програмувати себе на те, що схуднути треба до купального сезону, який розпочнеться через місяць. Чудес не буває, а вас спіткає розчарування і відчуття, що всі зусилля витрачені даремно. Ставте більш реальні цілі.
6
Для когось хорошим стимулом до ранкових пробіжок стає чийсь приклад. Припустимо, ви вважаєте фігуру Дженніфер Лопес еталоном краси. Так поставте її фотографію на столику біля ліжка і всякий раз, коли вам вранці захочеться подовше поспати, ви натрапите на її ідеальний вигляд. Адже таке тіло результат довгої і важкої роботи над собою.
Зверніть увагу
Питання: як змусити себе бігати вранці? Який результат я получу.Ответ: Вранці дійсно бігати шкідливо. Організм після сну повинен поступово пробуджуватися, плавно, а біг-це різка навантаження на серце. так що, може, і не варто себе примушувати.
Корисна порада
Все люди діляться на жайворонків і сов. Якщо першим нічого не варто прокинутися о 5 ранку і почати день з бігу, то совам, швидше за все, буде марно себе мучити раннім підйомом. Чи не прокинувся до кінця організм не зможе бігти в повну силу, і ви просто дуже швидко втомитеся.
Сидячий спосіб життя, погана екологія і неправильне харчування дуже негативно позначаються на нашому здоров'ї. Кожен починає боротися по-своєму. Хтось вирішує бігати щоранку або щовечора. Але от як себе змусити встати з дивана і надіти кросівки?
Інструкція
1
В який час бігати - спірне питання. Хтось бігає вранці, щоб підбадьоритися, привести себе в тонус і почати день з позитиву. Хтось вибирає вечір, стверджуючи, що обтяжувати організм потрібно перед сном, коли у нього є ціла ніч відпочинку. Якщо ви - прихильник ранкових пробіжок, відразу після пробудження прийміть крижаний душ. Це розбудить вас і приведе м'язи в тонус. Після такого набагато легше змусити себе вийти на вулицю. Крім того, ви сумістите пробіжку з ще одним методом зміцнення імунної системи - контрастним душем.
2
Дуже хороший спосіб змусити себе бігати - вигулювання собаки. Ваш улюбленець не дасть вам і хвилини спокою і в будь-якому випадку витягне вас на вулицю. Крім того, більшість собак - великі любителі носитися на великій швидкості. Бігати по парку разом буде набагато веселіше. В цьому випадку можна буде сказати, що не ви вигулюєте вашого вихованця, а він вас.
3
Якщо вас не приваблює перспектива простого бігу, можна вдатися до роликів. М'язи, звичайно, тут напружуються не зовсім ті, що при бігу, але так ви зможете привчити себе до щоденних вилазкам і потреніруете ноги. Крім того, для багатьох людей катання на роликах здається заняттям куди більш легким, ніж звичайний біг підтюпцем. Скористайтеся літніми місяцями, щоб звикнути до фізичних навантажень, якщо не щоденним, то хоча б більш-менш регулярним. А коли настануть холоди і дощі, ви вже не зможете цілими днями сидіти на місці і підете бігати, а після випадання снігу, може бути, встанете на лижі.
4
Підтримка команди - велика річ, так що попросите друзів взяти участь у вашому новому хобі. Нехай хто-небудь з них (яка-небудь рання пташка - напевно в числі ваших друзів є така) будить вас вранці дзвінком і гучним криком в трубку "На пробіжку ставай!". Але ще краще захопити ваших друзів по-справжньому і витягнути їх всім натовпом з вами в парк або на набережну. Ось побачите, якщо є навіть маленька компанія, змусити себе вийти буде набагато легше. Виберіть красиві місця для місця для пробіжок з друзями, місця, де ви буваєте не так часто через роботу або навчання. Це буде ще одним стимулом встати раніше і натягнути кросівки.
5
Проте всі ці хитрощі не спрацюють, якщо немає головного - розуміння, що вам це дійсно потрібно. Зайвий раз поспостерігайте за вашим здоров'ям, подивіться в дзеркало, порівняйте себе з іншими. Зрозумійте, що постійний рівень фізичних навантажень потрібно обов'язково утримувати, а не те офісний стілець і затхле повітря постарить вас завчасно і перетворить на руїну.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=T1t993tYX_Q
Зверніть увагу
Ні в якому разі не перестарайтеся, не стискаючи палицю. Таке ставлення до бігу зробить тільки гірше. Починати потрібно поступово, уважно прислухаючись до власного організму.
Корисна порада
Вибирайте комфортний одяг з натуральних матеріалів і кросівки, вироблені спеціально для бігу. Це зробить заняття спортом корисніше і приємніше.