Як гладити бавовна.

Спати на красивому постільній білизні дуже приємно. Також воно відіграє величезну роль у загальному інтер'єрі спальні. Як відомо, варто тільки купити новий комплект красивого постільної білизни з бавовни, як спальня відразу перетворюється. Особливу увагу необхідно приділити прасуванні цього матеріалу.
Інструкція
1
Бавовняні вироби дуже міцні і добре переносять вплив високих температур. Особливістю бавовни є його здатність вбирати вологу. З недоліків потрібно відзначити високу сминаемость і сильну усадку при пранні. Врахуйте, бавовна дуже довго сохне після прання. Білі бавовняні рушники та постільну білизну прати в машинці при максимальній температурі. Якщо ж білизна кольорове, то температура повинна бути не вище 60 градусів. При пранні використовуйте миючі засоби. Для кольорової білизни добре підходять засоби без відбілювання.
2
Сушіть бавовняні речі в машинному сушінню. Пам'ятайте, вони можуть дати невелику усадку. Вироби, які мають облагороджувальну обробку, розвішуйте для просушки в мокрому вигляді. Гладьте бавовняна постільна білизна праскою із зволожувачем.
3
Бавовна гладьте вологим. Робіть це з лицьового боку. Якщо ж на тканини присутня вишивка, то її пропрасовуйте з вивороту. Креп не потребує прасування. Виконуйте всі рекомендації по догляду, які зазвичай вказуються на етикетці. Зверніть увагу на всі символи, які там присутні.
4
Для збереження насиченості фарб, міцності і шовковистості тканин з бавовни необхідно слідувати нескладним рекомендаціям. Саме тоді вони будуть довго служити і збережуть естетичний вигляд. Нова постільна білизна з бавовни в першу чергу добре виперіть. Воно буде надалі забезпечувати максимальний комфорт при використанні. Перед пранням виверніть його навиворіт. Періть краще відразу, не давайте йому залежуватися. В іншому випадку воно буде погано відпираються.
5
Бавовняні вироби потребують особливого догляду. Тільки тоді вони будуть зберігати довгий час свій естетичний зовнішній вигляд. Врахуйте, такі вироби можуть бути різної якості. Саме тому рекомендується купувати їх тільки у перевірених виробників.