Як просвердлити пляшку. зробити отвір в склі.

Люди часто цікавляться, як просвердлити отвір в пляшці. Маючи навички і відповідні інструменти, зробити це не так-то складно. Вам знадобиться не так багато часу, як це може здатися на перший погляд. Оцініть свої можливості при виборі одного із способів і приступайте до роботи.
Інструкція
1
Обмотайте пляшку, в якій ви хочете зробити отвір, молярним скотчем 2-3 рази. Зверніть увагу, щоб у місці свердління не було шва. Позначте місце свердління хрестом. Візьміть спеціальне свердло по склу та кераміці (схоже на трикутний наконечник стріли). Почніть свердлити, вмочивши свердло в воду. Свердлите на середніх оборотах акуратно, без натиску на пляшку, тримаючи свердло рівно. Змочуйте інстумент водою і регулярно крапайте на місце свердління. Для підведення води можна використовувати трубочку з затискачем або медичну крапельницю. Замість води можна використовувати суміш 1 частини скипидару з 1 частиною камфори. Розсвердлити отвір після проходу свердла наскрізь акуратними обертальними рухами, щоб зробити краю більш гладкими. Обробіть край зрізу грубої наждачним папером або надфілем.
2
Намітьте фломастером майбутнє отвір. Зробіть пластиліновий ободок навколо місця свердління. Візьміть алмазне кільцеве свердло (схоже на трубочку з прорізами). Починайте свердлити різким натисканням на курок дрилі, щоб свердло легше зачепилося за поверхню скла. Влийте в пластиліновий ободок воду. Свердлите на низьких оборотах. Прохолоджуйте зріз, підтримуючи постійно в воді, щоб скло не лопнуло. Промивайте яка утворюється в процесі роботи канавку від скляного пилу і осколків. Чим ближче до завершення роботи, тим менше натиск на дриль і менше швидкість обертання свердла.
3
Візьміть добре загартоване сталеве свердло. Грунтовно змочіть його розчином сірчаної кислоти. Свердлите, як звичайну сталь.
4
Візьміть сталеве свердло. Розжарите його до сказу і загартувати в ртуті або сургучі. Заточите його. Змочіть свердло в суміші камфори зі скипидаром. Вставте свердло в коловорот і швидко свердлите пляшку.
5
Візьміть тригранний напилок та вставте в дриль. Умочіть його в скипидар і обережно починайте свердлити.
Досить часто люди цікавляться, як свердлити отвір в склі. Робити це досить просто. Для цієї мети знадобиться ручна дриль або ж електрична дриль-шуруповерт. Також необхідно запастися свердлами. Всі роботи проводяться на низьких оборотах. Свердло не повинно нагріватися. Перед роботою потрібно помити і просушити скло. Також можна протерти ганчіркою, змоченою в скипидарі.
Інструкція
1
Отже, для початку спробуйте навчитися свердлити отвір в пляшці. Візьміть в руки пляшку і обмотайте те місце, в якому ви будете робити отвір . Обмотувати потрібно малярським скотчем 2-3 рази. Місце свердління відзначте хрестиком. Обов'язково зверніть увагу на те, що на пляшці є шов. На шві краще не робити отворів, так як пляшка може тріснути. Місце свердління сместите на 1-2 сантиметри.
2
Далі переходите до самого процесу свердління. Свердло занурте в воду. При свердлінні намагайтеся тримати свердло рівно. Обороти тримайте середні. На пляшку не виявляйте ніякого тиску. Дійте впевнено, але не жорстко.
3
Процес свердління займаємо близько 15 хвилин. В процесі свердління, регулярно опускайте свердло в воду. Також змочуйте саме місце, в якому робите отвір . Після того, як свердло пройшло наскрізь, акуратно рассверлите отвір . Таким чином, ви згладите зріз отвори. Краю зрізу обов'язково обробіть. Для цієї мети підходить надфіль і звичайна груба наждачний шкурка.
4
Існує також інший спосіб. Він схожий з першим, але в ролі мастила використовується скипидар, в якому розводять каніфоль. За допомогою склоріза намітьте центр свердління. Мітку краще зробіть у вигляді «хрестика». Перед свердлінням на «хрестик» нанесіть краплю розчину скипидару. Потім вже поступово додайте його при свердлінні. Поглиблення повинно весь час бути заповнене мастилом. Дриль повинна стояти на низьких оборотах. Після того, як ви просвердлили 0,7-0,8 товщини, переверніть скло. Досверліте отвір .