Як зняти торпедо на ВАЗ 2110. подача повітря в салон авто ваз 2110.

Торпедо на автомобілі ВАЗ 2110-одна з найпомітніших деталей інтер'єру. Адже вона завжди знаходиться перед очима у водія і пасажирів. В деяких випадках панель необхідно зняти. Наприклад, при заміні старої торпеди на нову, при проведенні вібро або теплоізоляції автомобіля або при заміні внутрішньої проводки.
Вам знадобиться
  • -Набір гайкових ключів і викруток;
  • -маркер;
  • -етікеткі (самоклеючі).
Інструкція
1
Зверніть увагу на черговість процедури підготовки салону до розбору передньої панелі. Почати потрібно з зняття керма автомобіля. Демонтаж водійського крісла, до якого потрібно буде перейти пізніше, буде ускладнений, якщо залишити рульове колесо в салоні. Необхідно розраховувати зусилля при висмикуванні колеса з шлиц колонки. Звільніть гайку керма і смикайте щосили, при цьому похитуючи його поперемінно з боку в бік.
2
Тепер від'єднайте кріплення передніх сидінь, які потрібно отримати із машини. Це робиться для того, щоб отримати безперешкодний доступ до тунелю статі в салоні. Після демонтажу сидінь, приступайте до розбору тунелю. Для цього відкрутіть саморізи і посуньте верхню частину разбираемого агрегату тому. Повторіть операцію з нижньою частиною тунелю.
3
Отвинтите гвинти і саморізи кожуха рульової колонки. Зніміть комплект підрульових перемикачів. Вивільнені при цьому роз'єми і дроти промаркируйте етикетками і маркером. Ці заходи допоможуть при складанні торпедо, коли на руках буде велика кількість різнокольорових дротів. Особливо маркування знадобиться власникам машин з пробігом, на яких вже встановлені сигналізація і аудіосистема.
4
Тепер переходите до демонтажу бардачка, слідом зніміть реле і монтажний блок. Акуратно поставтеся до технології зняття передніх стійок і панелі приладів. Промаркируйте дроти і будьте обережні з крихкими деталями спідометра. Не забудьте про гидрокорректор фар, який потрібно трохи проштовхнути всередину.
5
Тепер прийшов час від'єднати торпедо від кузова автомобіля. Отвинтите саморізи і пару шпильок під кришками повітроводів, які служать для подачі повітря на бічні стекла. Під передньою панеллю, яку тепер можна вже витягнути з салону, знаходиться величезна кількість проводів і роз'ємів. Все їх потрібно відзначити маркером і надписати етикетками, після чого від'єднати від торпедо.