Як видалити кола під очима.

Іноді буває так, що, вдивляючись у дзеркало, ви починаєте помічати темні кола, що з'явилися під очима. Для їх усунення немає ніякого сенсу використовувати декоративну косметику, оскільки в цьому випадку необхідно виявити і усунути причину, яка викликала їх появу. Скарга на потемніння шкіри під очима - одна з найпоширеніших, з якою жінки звертаються до дерматологів.
Інструкція
1
Не варто дивуватися, що ваша шкіра під очима потемніла, якщо ви страждаєте від хронічної перевтоми, мало буваєте на свіжому повітрі і ведете сидячий спосіб життя. А якщо доповненням до цього є регулярне вживання алкоголю і куріння, то перед вами стоїть серйозна проблема, вирішення якої можна знайти, тільки радикально змінивши спосіб життя і відмовившись від шкідливих звичок.
2
Якщо ви ведете правильний спосіб життя, але кола під очима стали помітними, то для визначення причини, що викликала їх появу, зверніться до терапевта і офтальмолога. Існують хвороби, які мають такий симптом, тому вам необхідно переконатися в їх відсутності або пройти курс лікування.
3
Щоб видалити кола під очима, викликані перевтомою, вам необхідно налагодити хороший кровообіг не тільки в цій галузі, а й у всьому організмі. Вам потрібно щодня добре висипатися, використовувати вихідні для занять спортом на свіжому повітрі, прогулянок. Заняття аеробікою, біг вранці або прогулянки швидким кроком вечорами допоможуть насичувати кров киснем і налагодити нормальне функціонування системи кровопостачання.
4
Існують спеціальні косметичні засоби - креми, гелі та сироватки, що дозволяють при регулярному застосуванні усунути «синці» під очима. Активні кровоснабжающие добавки, які обов'язково входять до їх складу, мають профілактичний і оздоровлюючий ефект. Ви також можете використовувати народні засоби - різні маски для області під очима і крижані трав'яні компреси. Для них підійде кріп, розмарин, ромашка або сушені квіти волошки.
5
Хорошим засобом для поліпшення кровопостачання в області під очима буде масаж. Робіть його вранці і ввечері, після вмивання і нанесення денного або нічного крему. Його ні в якому разі не роблять, використовуючи розгладжують руху - тільки легкі поплескування кінчиками пальців у напрямку від скронь до перенісся.