Як вибрати ручну кавомолку.

Ручна кавомолка - вибір цінителя кави, який вважає за краще не економити час для того, щоб приготувати справжній напій з божественним ароматом. Одним з основних аргументів на користь використання для помолу кавових зерен ручної тяги, є те, що вони не нагріваються в процесі. Якщо в електричній кавомолці аромат зерен починає випаровуватися, коли їх дробить ніж або жорна, то в ручній кавомолці процес протікає повільніше і температура зерен істотно не підвищується.
Інструкція
1
Ручні кавомолки практично всі ставляться до жорен типу, тобто основною частиною такої машинки будуть два жорна, один з яких міцно кріпиться до днища підставки, а другий обертається за допомогою рукоятки. Від відстані між поверхнями жорен залежить ступінь помелу кавових зерен. Купуючи ручну кавомолку, зверніть увагу, щоб ступінь помелу можна було регулювати.
2
Ручні млини для кави бувають двох видів - європейські і східні. Європейські являють собою чотиригранну коробку з ємністю для кави, ручкою і ящиком для розмелених зерен. Ручка може розташовуватися зверху або збоку. Східні - циліндричної форми, ручка знаходиться зверху, а мелену каву висипається в нижню, знімну частину циліндра. Матеріал для корпусів європейських кофемолок частіше - дерево, для східних - метал, прикрашений різьбленням і інкрустаціями. Вони більш компактні, в процесі помелу їх зручно тримати в руці, в неробочому стані ручка може зніматися і зберігатися всередині кавомолки.
3
Вибираючи кавомолку, перевірте, чи зручно вам з нею буде працювати, потримайте в руці, покрутіть ручку. Перевірте, щоб ємність для розмелених зерен була досить велика, щоб помістити необхідну кількість порошку.
4
Жорна в кавомолках виготовлені з чавуну або кераміки. Чавунні більш міцні, їх важче пошкодити, якщо кавомолка впаде. Але вони швидко стісуються, і гурмани помічають залозистий присмак, який набуває напій після розмелювання в таких жорнах. Керамічні позбавлені цього недоліку, але можуть розбитися при необережному поводженні з кавомолкою.
5
Виробники пропонують ручні кавомолки самого різного дизайну, і вибір буде залежати тільки від вашого смаку і стилю, в якому оформлена ваша кухня. Ви можете придбати ручну кавову млин «під старовину» або виконану в стилі «хай-тек».