Як переписати відео з відеокамери на комп'ютер.

Існує кілька варіантів запису відео з камери на комп'ютер. Все залежить від типу носія, використовуваного цифровою відеокамерою - плівки або жорсткого диска (карти пам'яті).

Інструкція
1
Якщо відеокамера в якості носія використовує плівку (формати miniDV і HDV), процес копіювання відео на комп'ютер буде наступним. За допомогою спеціального DV-кабелю підключіть камеру до комп'ютера. Один його кінець підключіть до відеокамери до гнізда DV-in/out. Інший кінець підключіть до спеціальної платі комп'ютера, що має роз'єм IEEE1394 (інші його назви - i.Link або FireWire). Не всі комп'ютери оснащені подібними платами, тому в разі її відсутності - докупити окремо.
2
Після підключення камери до комп'ютера увімкніть її. Якщо обсяг відео для копіювання великий, підключіть камеру до мережі, так як заряду батареї може не вистачити. Запустіть програму для відеомонтажу, за допомогою якої буде здійснюватися імпорт відео на жорсткий диск комп'ютера. Увімкніть на камері режим "Відтворення" (назва залежить від моделі).
3
Далі в обраній програмі увімкніть режим імпорту відео, вкажіть необхідні параметри (місце збереження відеофайлу, формат відео). Якщо потрібно імпортувати відео не з усієї плівки, а лише деяких моментів, знайдіть необхідний епізод. Запустіть процес імпорту за допомогою відповідної кнопки. В потрібний час зупиніть імпорт відео.
4
Якщо відеокамера як носій використовує вбудований жорсткий диск або карту пам'яті, процес копіювання відео на комп'ютер буде наступним. За допомогою usb-кабелю підключіть камеру до комп'ютера. Для цього один кінець кабелю приєднайте до usb-порту камери, інший - до відповідного роз'єму системного блоку комп'ютера. Включіть відеокамеру і виберіть режим копіювання даних.
5
Система визначить підключення нового знімного пристрою. За допомогою провідника відкрийте папку камери, знайдіть необхідні файли, виділіть їх, клікніть правою кнопкою миші і виберіть "Копіювати". Далі відкрийте папку на комп'ютері, в яку необхідно скопіювати відео. Клацніть правою кнопкою миші і виберіть "Вставити". Дочекайтеся закінчення копіювання. Процес роботи з такою камерою нічим не відрізняється від роботи з флешкою або іншим знімним носієм інформації.