Як підключити відеокамеру jvc до комп'ютера. Як підключити відеокамеру на пк безкоштовно.

Існує кілька способів підключення відеокамери JVC до комп'ютера. Вибір того чи іншого з них залежить від типу носія інформації на використовуваної відеокамері: плівки або жорсткого диска.
Інструкція
1
Відеокамери формату MiniDV і HDV, що використовують як носія плівку, підключаються за допомогою DV-кабелю. Він поставляється в комплекті разом з відеокамерою.
2
Для підключення камери до комп'ютера візьміть DV-кабель і підключіть один його кінець до гнізда DV out на відеокамері. Інший кінець підключіть до гнізда IEEE1394 системного блоку комп'ютера. Даний роз'єм також називається FireWire або i.Link. Після цього натисніть кнопку живлення на відеокамері. Комп'ютер визначить підключення нового пристрою. Варто відзначити, що не у всіх комп'ютерах даний роз'єм є за замовчуванням. Якщо у вас його немає, необхідно придбати PCI-карту з інтерфейсом IEEE1394 і під'єднати до материнської плати ПК.
3
Також відеокамера може бути підключена до комп'ютера за допомогою usb-шнура, що поставляється в комплекті. Для цього візьміть шнур і один його кінець підключіть до usb-роз'єму відеокамери, інший - до відповідного роз'єму системного блоку комп'ютера. Після цього натисніть на камері кнопку включення і почекайте, поки вона буде виявлена системою. Для камер, як носій інформації використовують жорсткий диск або карту пам'яті, це основний спосіб підключення.
4
Для роботи деяких моделей відеокамер потрібні спеціальні драйвери. Як правило, вони поставляються в комплекті і знаходяться на компакт-диску. Для їх установки вставте диск в привід комп'ютера і дочекайтеся його завантаження. Після цього виберіть пункт «Встановити драйвер». Якщо буде потрібно, вкажіть модель відеокамери і тип використовуваної операційної системи. Після установки драйверів перезавантажте комп'ютер.
5
Якщо драйверів в комплекті не виявилося, але система вимагає їх установки, скачайте їх з офіційного сайту виробника. Для цього запустіть веб-браузер, перейдіть на сайт jvc.ru, виберіть потрібну модель і завантажте драйвери. Встановіть їх, після чого перезавантажте комп'ютер.
Багато користувачів комп'ютерів бажають обладнати їх камерами для захоплення зображення в реальному часі. Існує кілька видів таких камер. Одні з них підключаються безпосередньо, інші - через проміжне обладнання.
Інструкція
1
Для підключення до машини веб-камери з інтерфейсом USB просто включіть її в порт. Після цього в Linux запустіть програму xawtv. Якщо камера підтримується, ви побачите зображення. У випадку, якщо камера не підтримується, потрібні досить складні настройки. Можна або знайти опис цих налаштувань за назвою камери в пошукових системах, або змінити її на іншу. Іноді допомагає зміна або оновлення дистрибутива. У Windows перед використанням будь-який веб-камери потрібно встановити драйвери і програми з доданого до неї диска. Врахуйте, що драйвери від однієї камери можуть не підійти до іншої.
2
Щоб підключити до комп'ютеру IP- відеокамеру, приєднайте її до вільного порту роутера. Якщо камера вимагає харчування через PoE, подайте його через спеціальний перехідник, а якщо ні, подайте його окремо, дотримуючись полярності. Потім введіть в адресний рядок браузера IP-адресу, присвоєний їй роутером по DHCP. З'явиться веб-інтерфейс, з якого здійсните необхідні налаштування. Обов'язково встановіть складний пароль. Потім через той же веб-інтерфейс приступите до перегляду зображення з камери.
3
Для підключення камери, що виробляє аналоговий відеосигнал, скористайтеся спеціальною платою - ТВ-тюнером. Встановіть плату у вільний PCI-слот вимкненого комп'ютера, підключіть камеру через роз'єм для введення композитного відеосигналу (він може бути, залежно від моделі тюнера, використовувати стандарт RCA або, рідше, BNC), потім увімкніть камеру і комп'ютер. Для роботи з ним в Linux використовуйте програму tvtime або той же xawtv. Ймовірність того, що плата коректно визначиться відразу, значно більше аналогічної ймовірності для веб-камери. У Windows встановіть драйвера і програми з доданого до плати диска. Якщо їх немає, використовуйте програмний пакет Kastor TV.
4
У програмі виберіть низькочастотний відеовхід (якщо їх декілька, перевірте, з якого саме з них надходить сигнал). Якщо камера кольорова, а зображення чорно-біле, перемкніть телевізійний стандарт (як це зробити, залежить від програми).
Зверніть увагу
Ніколи не використовуйте ніякі камери, не попередивши людей про те, що їх знімають. У магазині, наприклад, можна розмістити табличку з відповідним попередженням.