Як позбутися від токсикозу під час вагітності. від токсикозу при вагітності.

Токсикоз стає проблемою багатьох вагітних жінок. Є два види цього відхилення: ранній (з'являється на початковій стадії вагітності) і пізній (розвивається в другій половині вагітності). Причинами виникнення токсикозу можуть бути гормональні зміни, що відбуваються в організмі майбутньої мами. Також велику роль грає генетична схильність. Є кілька методів позбутися цього стану або максимально його полегшити.
Інструкція
1
Їжте часто, але маленькими порціями, як тільки відчуєте голод. Коли ваш шлунок порожній, шлункової кислоті залишається перетравлювати власний епендім. Їжте до появи нудоти, їжа повинна їй перешкодити. Якщо якийсь продукт викликає у вас огиду, не куштуйте і вдихайте запах цієї страви.
2
Пийте більше, так як при блювоті виходить багато рідини з організму, значно більше, ніж їжі. Якщо постійно пити для вас проблематично, просто їжте продукти, що містять багато води, наприклад: зелень і салати, свіжі овочі і фрукти.
3
Приймайте спеціальні вітаміни для вагітних, найкраще перед сном. Лікар може порекомендувати вітамін В6, який допомагає в лікуванні нудоти багатьом жінкам.
4
Лягайте раніше, щоб добре виспатися. Здоровий сон допоможе не тільки полегшити напади токсикозу, але і впоратися з втомою, яка так характерна для вагітних жінок. Ранок вітайте в повільному темпі - поспіх тільки збільшить нездужання. Не схоплюватися різко з ліжка. Полежте хвилин 15, з'їжте пару солоних крекерів, тільки потім повільно вставайте.
5
Уникайте зайвих тривог і хвилювань, обмежте до мінімуму, а краще зовсім припиніть спілкуватися з неприємними вам людьми. Оточіть себе близькими друзями і родичами, дивіться веселі фільми і слухайте улюблену музику.
6
Частіше гуляйте на свіжому повітрі. В літній час робіть прогулянки, краще вранці і ввечері, коли не так спекотно, більше рухайтеся. Помірна фізична активність сприяє поліпшенню самопочуття вагітної жінки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=aETuqH90gRk
Зверніть увагу
Зазвичай токсикоз не вимагає спеціального лікування. Однак на сьогодні існує величезна кількість різних заходів, які дозволяють полегшити даний стан вагітних. Якщо ви страждаєте від токсикозу вам слід дотримуватися наступних рекомендацій.
Корисна порада
Але є деякі речі, здатні затьмарити очікування малюка, такі як, наприклад, токсикоз. Йтиметься про те, як боротися з токсикозом. «Будинок рад» розповість, як впоратися з токсикозом, і може, у вашому випадку ви зрозумієте, як позбутися від токсикозу повністю. Проявляється токсикоз в слабкій і важкій формі. Ранній токсикоз при вагітності дає про себе знати зазвичай протягом першого місяця і триває до 14-16 тижні. Тобто майже 4 місяці доведеться боротися з нестримними симптомами.