Як вилікувати шип.

шиповидного розростання на поверхні кісток називають шпорами. Найчастіше шпори розростаються на п'яткових кістках. Найбільш частою причиною їх утворення є травма стопи або плоскостопість. Але також однією з причин називають і різке збільшення ваги. Значно сприяють їх утворенню різні інфекційні захворювання, малорухливий спосіб життя, подагра та ін. Проявляється шип різким болем при наступання на п'яту. Народна медицина пропонує ряд досить ефективних способів позбавлення від цієї неприємності.
Вам знадобиться
  • - ягоди червоної бузини;
  • - спирт 70%;
  • - питна сода;
  • - йод 5%;
  • - коріння шабельника болотного;
  • - квітки білої акації;
  • - нашатирний спирт;
  • - соняшникова олія.
Інструкція
1
Для приготування ефективного засобу від шпор візьміть ягоди червоної бузини і, наповнивши ними пляшку на? обсягу, долийте спиртом до верху. Настоюйте 7 днів, а потім, не фільтруючи, використовуйте для натирання болючих місць або, намочивши лляну серветку і приклавши до шпори, зафіксуйте пов'язкою. Процедуру виконуйте на ніч протягом 10-14 днів.
2
Перед процедурою обов'язково робіть ванну для ніг в наступному розчині. Розчиніть в 3-х літрах гарячої води столову ложку питної соди і 10 крапель йоду, налийте склад в тазик і тримайте в ньому ноги 10-15 хвилин. Розпаривши ноги, потріть пемзою п'яти і накладайте компрес.
3
Одночасно приймайте настоянку шабельника. Для її приготування заповніть півлітрову банку на 1/3 подрібненими корінням сабельника. Заливши їх горілкою до верху банки, настоюйте протягом 14 днів. Профільтруйте склад і пийте по 30 мл настоянки, розчинених у 50 мл води, 3 рази на день через годину після прийому їжі.
4
Приготуйте для лікування настойку квіток білої акації. Залийте горілкою квітки акації в пропорції 1: 3 і, наполігши 10 днів, не фільтруючи, змащуйте шпори 3-4 рази на день. На ніч можна робити компрес, попередньо розпарити ногу.
5
Для лікування шпори приготуйте наступний склад. Змішавши 50 мл нашатирного спирту з 15 мл соняшникової олії, добре стільком людям склад до однорідного стану. Намочіть шматок лляної тканини і, приклавши до шпори на 30 хвилин, зафіксуйте пов'язкою. Зробіть 10-15 процедур.
6
Якщо народні засоби не допомагають, доведеться звернутися до офіційної медицини, яка пропонує лікування шипів протизапальними препаратами, фізіотерапією або видалення хірургічним шляхом.
Корисна порада
На час лікування, для полегшення болю, виріжте під хвору п'яту шматок поролону з поглибленням або ватяний валик з діркою під шпору.