Як поставити паркан на дачі. Як поставити паркан з пластмасових труб.

Будь приватний ділянка повинна мати огорожу. Якщо ж на зведення гарного огорожі немає коштів, то можна скористатися економічним варіантом. Паркан можна зробити з сітки рабиці. Даний матеріал легкий і монтується без особливих труднощів.
Вам знадобиться
  • - рабиця;
  • - стовпи з металевого профілю;
  • - лопата;
  • - саморізи;
  • - труба;
  • - мотобур;
  • - арматура.
Інструкція
1
В даний час у продажу ви можете знайти три різновиди такої сітки: проста сталева, оцинкована і оцинкована в пластиковій оплетке. Звичайна сталева рабиця є найдоступнішою в плані ціни. Вчіть, сталевий дріт під впливом атмосферних опадів буде швидко іржавіти. Оцинкована само не піддається корозії і довгий час виглядає як нова. Зрозуміло, вона трохи дорожче сталевий.
2
Огорожа з сітки рабиці третього типу найнадійніше і довговічне. Також така сітка дуже приваблива. Поліхлорвініл, які використовується як обплетення, може бути самих різних кольорів. Сітка рабиця також відрізняється за способом виготовлення. Існує зварні кручені і суцільнометалеві просечновитяжние сітки.
3
Щоб встановити паркан із сітки рабиці, вам не потрібно буде зводити фундамент. Тільки заздалегідь запасіться опорними стовпами з металевого профілю. Також для цієї мети ви можете використовувати труби, діаметр яких більше 60 мм. Стовпи забийте в грунт в підготовлені отвори. Глибина їх має бути близько 80 см. Робіть крок стовпів 2,5 м. Для того щоб зробити отвори використовуйте мотобур. Діаметр його повинен відповідати діаметру труби.
4
До труб приваріть 4 гачка. На них добре натягніть сітку. Варто відзначити, сьогодні можна придбати готові стовпи для такого забору з гачками для монтажу. Ви можете скористатися варіантом, в якому не потрібно використовувати зварювальний апарат. Сітка буде притягатися до стовпа з металевими смужками за допомогою саморізів. Для того щоб зробити забір більш міцним, зверху простягніть трубу, металевий профіль або ж арматуру. За цей елемент зачепите сітку. Паркан із сітки рабиці НЕ БУДЕ відкидати тінь, а значить, не буде заважати насолоджуватися зеленими насадженнями. Поруч з ним посадите чагарники або ж виткі рослини. Вони прикрашатимуть огорожу влітку.