Як скласти проект кухні. складання кухонного гарнітура.

Проект кухні - це пакет документів, технічних креслень кухонного гарнітура, зображеного в тривимірному вигляді. У проекті перераховуються всі складові частини з їх розмірами, а так же загальні розміри кухонного гарнітура і габарити самої кухні. Від правильності складання проекту залежить, наскільки комфортно і затишно ви будете себе почувати на новій кухні.
Інструкція
1
Проведіть виміри своєї кухні. Зверніть особливу увагу, де у вас проходять труби підводки води, газовий стояк, короб вентиляційної шахти, підвіконня і батарея. Заміряйте кути і дверний отвір. Майте на увазі, що всі ремонтні роботи кухонного приміщення (вирівнювання стін і стелі, гідроізоляція і укладання підлоги, перенесення розетки або газової труби) повинні бути виконані до складання проекту.
2
Визначте для себе, яку побутову техніку ви хочете використовувати. Потрібні точні розміри всієї НЕ вбудованої техніки: телевізора, холодильника, пральної машини, мікрохвильової печі, плити. Глибина і висота вбудованої техніки у всіх виробників загальна, кухонні модулі під них роблять стандартних розмірів, тому потрібно знати тільки ширину. Щодо холодильника, виміряйте його ширину у відкритому стані, т.к. при відкриванні дверцята можуть виходити на 3-4 см за габарити. Складіть план розташування побутових приладів. Перевірте, чи не заважає їм що-небудь відкриватися закриватися.
3
Подумайте над висотою свого кухонного гарнітура, щоб визначити висоту навісних шаф і фартуха (стінна панель між стільницею і навісними шафами). Висота столів стандартна 85 см.
4
Визначте розміри стільниці по глибині. При наявності вбудованої техніки по-небудь стороні гарнітура глибина повинна бути не менше 60 см. При відсутності вбудованої техніки у виборі вас лімітують розміри врізного миття і плити.
5
Намалюйте ескіз розташування меблевих модулів. Продумайте необхідну кількість полиць, висувних ящиків, скляних дверей, механізмів трансформації; чи потрібні вам відкриті ніші, карниз, підсвічування; з якого боку будуть відкриватися одне фасадні дверці.
6
Виберіть дизайн своєї кухні, колір корпусу, стільниць, фасадів, стекол, ручок та іншої фурнітури.