Як зарядити від прикурювача. Як зарядити планшет в машині від прикурювача.

прикурювача називається спеціальна коаксіальна розетка в салоні транспортного засобу. На неї виводиться напруга з бортової мережі. Використовуючи цю розетку, можна не тільки живити різні радиоустройства, але і заряджати їх акумулятори.
Інструкція
1
Незалежно від того, яким транспортним засобом ви користуєтеся, витягніть з розетки прикурювача спеціальну вставку з нагрівальним елементом, яка призначена для прикурювання сигарет, і з причини наявності якої ця розетка і отримала свою назву. Найкраще взагалі не брати цю вставку в поїздку, щоб спокуса закурити не виникає ні у вас, ні у ваших попутників.
2
Дізнатися, яким є напруга бортової мережі у вашому транспортному засобі. Воно може бути рівним 12 або 24 В. Останнє більш типово для великих машин, автобусів. У більшості випадків напруга в розетці прикурювача дорівнює аналогічному показнику всієї бортової мережі. Але бувають і винятки - в деяких автобусах на цю розетку подається напруга в 12 В від стабілізатора. У цьому випадку поряд з ним є наклейка з відповідним маркуванням.
3
Дізнайтеся максимальний струм навантаження прикурювача. Для цього знайдіть в інструкції машини місце установки відповідного запобіжника і його номінал. Потім знайдіть цей запобіжник на машині і переконайтеся в тому, що його номінал не перевищує зазначений в інструкції. Якщо виявиться, що встановлена вставка більшого номіналу, замініть її.
4
Ознайомтеся з цоколевкой прикурювача: кільцевої контакт - мінус, штирьовою - плюс.
5
Будь-які навантаження підключайте до прикурювача через спеціальні коаксіальні вилки. Застосування оголених проводів, щупів, «крокодилів» та інших сурогатів не допускається. Вилка повинна обов'язково мати вбудований запобіжник. При харчуванні пристроїв, чутливих до сплесків напруги, пам'ятайте, що такі в розетці прикурювача присутні. Підключайте їх не безпосередньо, а через стабілізатори з фільтрами.
6
Зарядку акумуляторів стільникових телефонів і навігаторів від прикурювача здійснюйте тільки за допомогою зарядних пристроїв особливої конструкції. Будь-яке з них виконано в єдиному корпусі з коаксіальної виделкою. Всередині знаходиться стабілізатор, що повністю імітує зарядку приладу від мережевого зарядного пристрою. До нього підключений провід зі штекером, відповідним до гнізда живлення апарата.
7
Якщо зарядний пристрій зламалося, виверніть спеціальне кільце, розташоване навколо штирьового контакту. Замініть перегоріли запобіжник на інший, того ж номіналу. У випадку, якщо проблема не в запобіжнику, відкрийте пристрій, злегка укоротите його, після чого впаяти в плату, дотримуючись полярності за кольорами провідників (запам'ятайте, якою вона була, до випайки старого фрагмента шнура). Потім зберіть прилад, не допускаючи коротких замикань.
8
Заглушивши двигун, від'єднайте зарядний пристрій з розетки, щоб воно не розряджати акумулятор машини і не привертало увагу зловмисників.
Зверніть увагу
Під час руху не відволікайтеся на перемикання режимів заряджаються приладів.