Як позбутися слідів поту. Як позбутися від спітнілих плям.

Поява плям від поту на одязі - проблема, яку мало хто може уникнути. Її заручниками стають люди, які страждають від підвищеної пітливості, які відчувають сильні стреси і займаються спортом. Щоб продовжити життя речей, необхідно позбавлятися від плям поту на них при першій можливості, не чекаючи їх висихання.
Інструкція
1
Розчиніть столову ложку солі або чайну ложку гіпосульфіту в склянці води і замочіть в цьому розчині шовкову тканину. Після того, як пляма зникне, прополощіть річ в кип'яченій теплій воді.
2
Приготуйте суміш для видалення плям поту з бавовняних або лляних тканин, розчинивши в склянці води чайну ложку солі і нашатирного спирту. Після зникнення плями річ потрібно прополоскати теплою водою.
3
Протріть плями, що з'явилися на світлих речах з вовни м'якою щіточкою, змоченою в мильному розчині. Після ретельно прополощіть пляма водою. Далі розведіть у склянці води чайну ложку щавлевої кислоти і змочіть пляма отриманим розчином. Після його зникнення прополощіть виріб кілька разів у теплій воді.
4
Обробіть плями на кольорових вовняних речах сумішшю з уайт-спіриту і нашатирного спирту в пропорції 4: 2. Через кілька хвилин промийте річ водою. Застаріле пляма можна видалити, обробивши тканину сумішшю з трьох частин бензину або ацетону, двох частин нашатирного і чотирьох частин денатурованого спирту.
5
Виведіть плями поту з світлого шовку, трохи зменшивши дозування уайт-спіриту та нашатирного спирту: візьміть їх в однаковій кількості і використовуйте невеликими порціями.
6
Розведіть одну частину розчину перекису водню в десяти частинах води для видалення плям від поту з білих підкладкових тканин з шовку. Для кольорових підкладок приготуйте суміш з нашатирного спирту і денатурату в пропорції 1: 1.
7
Очистіть від поту манжети і комірці, обробивши їх тканиною, змоченою у розчині оцтової кислоти або в суміші з однієї частини кухонної солі і чотирьох частин води і нашатирного спирту.
8
Замочите постільна та спідня білизна перед пранням в миючому засобі, до складу якого входять ензими, або прокип'ятіть бавовняну білизну в розчині господарського мила.