Як пофарбувати віконні рами.

Якщо фарба на ваших вікнах потріскалася і облупилася - зовсім не обов'язково міняти рами або запрошувати фахівців для їх реставрації. Пофарбувати віконні рами цілком можливо своїми руками. Ця робота не зажадає від вас спеціальних знань і не відніме багато часу.
Вам знадобиться
  • - драбина;
  • - шпатель;
  • - фарба;
  • - малярний скотч;
  • -круглая філеночниє кисть;
  • - широка кисть;
  • - наждачний папір;
  • - силіконовий герметик;
  • - розчинник для фарби
Інструкція
1
Виберіть і придбайте фарбу. Слід знати, що для фарбування рам необхідно використовувати покриття для зовнішніх робіт.
2
Видаліть з віконної рами стару фарбу за допомогою шпателя. Ретельно закладіть всі тріщини і щілини. Обробіть місця з'єднання рами зі склом силіконовим герметиком. Зашпаклюйте всі нерівності, дайте шпаклівці висохнути і обробіть поверхню наждачним папером. Якщо рама була забарвлена багато разів - рекомендується злегка застругати її в місці змикання зі стулкою вікна.
3
Вимийте віконну раму і палітурки спершу теплим мильним розчином, а потім чистою водою. Протріть м'якою ганчіркою і дочекайтеся повного висихання.
4
Відкрутіть фурнітуру. Демонтуйте раму і покладіть її на горизонтальну поверхню.
5
Застелите підлогу поліетиленовою плівкою або старими газетами. Візьміть малярський скотч і наклейте його на скло по периметру рами.
6
Почніть фарбувати віконний палітурка із зовнішньої частини. Прокрасьте вузькі планки і кути, використовуючи круглу філеночниє кисть.
7
Послідовно прокрасьте спочатку верхню, потім нижню боку палітурки, використовуючи широку кисть. Потім пофарбуйте боковини рами. Слід знати, що товщина одного шару фарби не повинна перевищувати 1мм.
8
Зніміть малярський скотч. Зробити це необхідно до того, як фарба почне засихати. Дайте покриттю висохнути. При необхідності, видаліть забруднення зі стекол за допомогою розчинника. Нанесіть другий шар фарби після повного висихання першого.
9
Окрасьте внутрішню частину рами по аналогії з зовнішньої.
Корисна порада
Якщо ви фарбуєте рами поза приміщенням, то для цього виду робіт рекомендується вибирати суху і безвітряну погоду. Вітер може принести на невисохлий шар фарби сміття і пиль.Еслі ви виробляєте фарбування рам, не виймаючи їх з отвору, то в процесі фарбування рекомендується кілька разів закрити і відкрити вікно. В іншому випадку фарба, випадково потрапила в петлі або пази, може засохнути і користуватися вікном стане скрутно.