Як підсушити м'язи. бодібілдинг ель хана.

Бодібілдинг - складна наука, яка не може обмежитися бездумним поїданням всього на світі і сверхусіленнимі тренуваннями. Ще один аспект стосується грамотної сушки м'язів. Він дуже важливий, оскільки без нього не обійтися при підготовці до змагань.
Інструкція
1
Скоротіть кількість вуглеводів в щоденному раціоні. Від непомірного вживання макаронів, рису або картоплі буде утворюватися жир на тілі. Причина - такий тип вуглеводів засвоюється повільно і поступово переходить в непотрібну прошарок. У більшості таких продуктів хоч і немає жиру, але їх надмірне вживання веде до надлишку глікогену. Звідси і проблеми із зайвою вагою.
2
Забудьте про жирну їжу і кондитерські вироби! Не сидіть на міжсезонної дієті цілий рік. Звичайно, бувають випадки, коли доводиться харчуватися нездоровим способом на вихідних або на днях народження. Але не дозволяйте собі цього більш, ніж 1 раз на тиждень!
3
Харчуйтеся тільки здоровою їжею. До таких продуктів відносяться: сир, риба, філе з курки, рис і т.д. Звичайно, все це може швидко набриднути. Тому складайте з них нові рецепти і страви. Поекспериментуйте і завжди намагайтеся робити щось нове з даних продуктів. Користуйтеся також спеціями і приправами. Роблячи все це таким чином, ви не будете згадувати про жирної або солодкої їжі.
4
Увімкніть кардіонагрузку у свій тренувальний процес. Особливо вона корисна для підсушування ніг. Якщо вам по-справжньому потрібно підсушити м'язи, виконуйте вправи з аеробіки 2 рази на день: вранці натщесерце і перед сном. Задовго до змагань вам буде достатньо покрутити педалі велотренажера 1.5 години на тиждень. Збільшуйте кількість даних тренувань при виході на змагальний період.
5
Тренуйтеся із залізом посилено. Багато припускаються помилки, піднімаючи легкі робочі ваги на тренуванні і виконуючи безліч повторень. Цього робити ні в якому разі не можна! Продовжуйте займатися з близько максимальними вагами, дотримуючись правильну техніку.
6
Заносите свої результати в щоденник тренувань. Записуйте кількість з'їденої їжі і вправи, які ви виконували на тренуванні. Все це допоможе зробити швидкий аналіз і коригування, якщо ви не досягаєте цілей по сушці м'язів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ebBe4ZMZCTI