Вибір тренажера: Як зробити правильно.

У кожної людини є вибір - займатися в тренажерному залі або купити собі спортивне обладнання в будинок. Є багато видів тренажерів, які ви можете придбати. У всіх у них є свої особливості і області дії. Як же грамотно вибрати собі тренажер?
Інструкція
1
Позначте чіткі цілі, які ви хочете досягти в процесі тренувань. Від цього багато в чому буде залежати правильний вибір тренажера. Може бути, ви хочете схуднути, підвищити витривалість серцево-судинної системи або просто підтримувати здоров'я. Можливо, вам потрібно все це разом. Або ж ви хочете наростити м'язову масу?
2
Подумайте, де ви зможете помістити тренажер у себе вдома. Якщо ви купуєте бігову доріжку або велотренажер, подивіться, де у вас знаходиться розетка. Важливо, щоб залишалося невелику відстань між спортивним обладнанням і стіною. Так ви зможете легко проходити мимо. Якщо вам не потрібно тренувати серцевий м'яз, а ви просто хочете підкачатися, то вам буде достатньо звичайної горизонтальної лави зі стійками. На них ви зможете ставити штангу і займатися тільки з нею.
3
Придбайте тренажерний комплекс, який складається з багатьох відділів. Він потрібен для комплексного опрацювання всього тіла. Багато з таких спортивних инвентарей складаються з тяг блоку в різні боки, пристосувань для накачування ніг і т.д. Але врахуйте, що такий тренажер досить громіздкий, і для нього потрібно досить багато місця. Найчастіше - половину житлової кімнати.
4
Розрахуйте бюджет на покупку снаряда. Найдешевші домашні тренажери коштують від 10-12 тис. Руб. Причому, ними можуть бути прості велотренажери або лави для жиму. Тренажерні комплекси можуть коштувати від 20 000 до 150 000 і навіть більше! Подумайте, скільки насправді ви зможете проінвестувати у своє здоров'я.
5
Порадьтеся з користувачами подібних тренажерів. Зайдіть на спеціальні форуми, де люди діляться враженнями після придбання того чи іншого тренажера. Це вам допоможе швидше визначитися з вибором марки виробника і моделлю.
6
Відвідайте спеціалізовані магазини, в яких є хороший вибір тренажерів. Поспілкуйтеся з консультантами-продавцями. Як тільки ви визначилися з точною спрямованістю своїх тренувань і з бюджетом покупки, прийдіть в спеціальний магазин. Не потрібно купувати такі дорогі речі, де попало! Перевірте, щоб вам була надана гарантія мінімум на 6 місяців, а то і на 1 рік.