Як навчитися танцювати: домашня школа.

Навчитися гарно танцювати - мрія багатьох людей, і вона цілком здійсненна, потрібно тільки захотіти зробити це. Хороший танцюрист або прекрасна танцівниця притягають сотні поглядів і підкорюють безліч сердець. Як же вивчити магію танцю?
Інструкція
1
Визначтеся якого саме виду танців ви хочете навчитися: сучасним, латиноамериканським, східним, бальних або, може бути, народним; як ви хочете танцювати: сольно або в парі.
2
Приготуйте відповідний одяг для того чи іншого виду танців. Вона повинна бути зручною і відповідати обраному танцювальному стилю.
3
Вирішіть, яким способом ви будете навчатися того чи іншого виду танців: самостійно або в студії. Звичайно, самостійно освоювати щоб то не було набагато важче, ніж під керівництвом досвідченого наставника. Але, якщо ви маєте в своєму розпорядженні твердою впевненістю в своїх силах і приміщенням достатньої площі для вільних безперешкодних рухів (по-можливості з великими дзеркалами), то купуйте самовчитель на відеодиску і приступайте до систематичних занять. Якщо ж у вас немає такої можливості і уроки з інструктором більш привабливі на ваш погляд, варто подумати про вибір школи-студії танців.
4
Вибирайте танцювальну студію з урахуванням власних побажань, але оцінюйте не тільки близькість розташування до вашого будинку і вартість навчання. Важливі й такі показники, як кількість учнів у групі (чим менше - тим краще), можливість організації індивідуальних занять з тренером, професійну репутацію педагога.
5
Намагайтеся в процесі занять не стільки механічно повторювати всі рухи за інструктором, скільки відчути ритм музики, знайти потрібний психологічний і емоційний настрій, простіше кажучи, розслабтеся і постарайтеся отримувати задоволення від процесу навчання мистецтву танцю. Ваше тіло повинно підлаштовуватися під музику, гармонійно жити в ній. Якщо у вас щось не вийшло з першого разу - не акцентують свою увагу на цьому, пробуйте знову і знову.
6
Застосовуйте навички, отримані в студії, на практиці: відвідуйте нічні клуби, танцюйте в колі друзів, беріть участь у майстер-класах і різних конкурсах.
Бальні танці заворожують, змушують зупинити свій погляд і надихають. Кружляється у вальсі пари зливається з музикою і народжує на світ щось зовсім нове. Бальні танці можуть стати частиною і вашого життя. Як же навчитися їх танцювати?
Вам знадобиться
  • - інтернет,
  • - диск з відеоуроками/посібник з танців.
Інструкція
1
Запишіться в школу танцев.Найдіте в інтернеті танцювальні школи, де викладаються бальні танці . Подивіться фотографії, відео, коментарі на сайті. Зайдіть на сторінки педагогів, почитайте відгуки про них. Проаналізуйте всю отриману інформацію і виберіть ту школу, яка підходить вам більше за інших. Не варто соромитися того, що вам хочеться танцювати. У групи приходять такі ж новачки, як і ви, тому всі будуть на одному рівні і, навіть якщо ви ніколи в житті не вставали на паркет, ви будете почувати себе «у своїй тарілці». Сходіть на пробне заняття. У більшості шкіл перше заняття можна відвідати безкоштовно. Якщо вам сподобався педагог і його манера викладання, придбайте абонемент.
2
Подивіться навчальні відеоролікі.Еслі у вас немає часу на те, щоб відвідувати танцювальні школи, навчитеся танцювати самостійно. Знайдіть в інтернеті сайти, присвячені танцям. На багатьох з таких сайтів ви знайдете відеоролики, де викладачі розповідають, як потрібно рухатися, щоб навчитися танцювати. Якщо ви будете в точності виконувати всі вправи, то незабаром ви зможете похвалитися своїми танцювальними навичками. Цей спосіб навчання підійде вам, якщо ви звикли досягати своїх цілей, зможете встановити чіткий графік занять і дотримуватися його.
3
Прочитайте посібники з бальних танців. Це найбільш складний і не завжди дієвий спосіб навчитися танцювати вальс або танго. Але таким чином ви можете ознайомитися з теоретичними основами танцю, дізнатися історію та специфіку кожного з них. Придбайте книгу з яскравими і зрозумілими ілюстраціями. До деяких таким посібниками додаються диски з уроками та практичними порадами.
4
Якщо ви вирішили серйозно зайнятися бальними танцями, придбайте професійні туфлі в спеціалізованому магазині: це одночасно зробить ваші тренування комфортними і додасть вам впевненість у собі.
Корисна порада
Коли танцюєте, не забувайте про поставу. У бальних танцях вона відіграє величезну роль.