Як закачати музику на карту пам'яті на телефоні. Як завантажити музику для телефону.

Мобільні телефони, крім можливості телефонувати, оснащені і іншим корисним функціоналом. Багато хто використовує його як плеєр. Однак вбудованої пам'яті в більшості випадків недостатньо, тому з'являється необхідність запису музики на карту пам'яті телефону.
Інструкція
1
Підключіть телефон до комп'ютера за допомогою usb-шнура з комплекту. Для цього один кінець шнура підключіть до гнізда. Інший кінець - до відповідного інтерфейсу системного блоку комп'ютера. Також підключення можна організувати за допомогою Bluetooth-адаптера або інфрачервоного порту.
2
Система визначить підключення нового пристрою до комп'ютера. Якщо в телефоні, крім карти пам'яті, є вбудована пам'ять, яка також може бути використана, в розділі «Мій комп'ютер» ви побачите два нових пристрої. Одне з них - карта пам'яті телефону. Відкрийте цю папку.
3
Далі за допомогою провідника відкрийте папку на комп'ютері, в якій знаходиться музика, яку необхідно закачати на карту пам'яті телефону. Виділіть необхідні файли і клацніть по ним правою кнопкою миші. У списку виберіть пункт "Копіювати". Також це можна зробити, натиснувши поєднання клавіш Ctrl + C. Після цього клікніть правою кнопкою миші по порожньому місці папки карти пам'яті телефону. Із списку виберіть пункт «Вставити». Також це можна зробити, натиснувши поєднання клавіш Ctrl + V. Дочекайтеся, поки файли скопійовано.
4
Деякі телефони надають доступ до своєї пам'яті тільки за допомогою спеціального додатка. Воно поставляється разом з самими телефоном і, як правило, знаходиться на компакт-диску. Вставте його в привід комп'ютера і встановіть програму. Далі за допомогою її інтерфейсу запишіть на карту пам'яті всі необхідні файли.
5
Існує і ще один спосіб. Якщо у вашому комп'ютері є картрідер, вставте в нього карту пам'яті, яку попередньо вийміть з телефону. Далі відкрийте за допомогою провідника папку з музикою на комп'ютері та папку карти пам'яті. Скопіюйте необхідні файли, після чого вставте карту пам'яті назад у телефон.