Як зняти двірники. Як поміняти двірники на 2114.

Двірники (склоочисники) - невеликий, іноді малопомітний, але вкрай важливий елемент конструкції будь-якого автомобіля. Саме завдяки двірникам водій має можливість переміщатися на автомобілі навіть в дощову або снігову погоду.

Слід пам'ятати, що гумові стрічки, які є на кожному склоочисники, можуть ефективно виконувати свої функції протягом шести місяців. Поле цього необхідно замінити або всю щітку склоочисника, або саму гумову стрічку. І в тому, і в іншому випадку щітку з важеля склоочисника потрібно буде знімати. Будь автомобіліст при бажанні зможе зробити це самостійно - зняти двірники не так складно, як може здатися на перший погляд.

  1. Щоб просто зняти щітку склоочисника з важеля для заміни гумової стрічки, достатньо буде просто відкинути важіль склоочисника вгору і віджати вниз пластмасовий фіксатор, який розташовується на середній осі щітки. Віджавши фіксатор, слід одночасно легким рухом стягти щітку з важеля і замінити її новою, або ж замінити в старій щітці гумову стрічку. Для заміни гумової стрічки необхідно розігнути кріпильні скоби з одного боку щітки, витягнути зношену гумову стрічку і встановити металеві фіксатори на нову. При цьому вигин повинен бути спрямований строго вниз - в сторону скла. Тепер можна вставити нову гумову стрічку в щітку і затиснути її кріпильними скобами.
  2. Якщо виявлено несправність у механізмі склоочисника, і в заміні потребує не щітка, а сам важіль, доведеться зняти двірники цілком. Для цього необхідно відкрити капот автомобіля і знайти чорний захисний ковпачок, який розташований на осі важеля попереду. Його необхідно акуратно підчепити і зняти. Під ковпачком розташовується шестигранна гайка, необхідно вивернути і зняти шайбу. Сам важіль слід зняти різким рухом, стягнувши його з мелкошліцевого сполуки осі склоочисника.
  3. При подальшій установці прикручувати важелі двірників необхідно таким чином, щоб лівий важіль розташовувався на відстані шести сантиметрів від нижнього краю лобового скла. Правий же важіль встановлюється таким чином, щоб він діставав до нижньої маркування на лобовому склі. Всі роботи по установці двірників проводяться тільки після установки двигуна склоочисників в початкове положення.
« Двірники », або щітки склоочисників в автомобілі слід міняти, коли вони погано справляються зі своєю роботою, не очищаючи скло досить добре. Щоб замінити щітки склоочисників, потрібно купити щітки для вашої моделі автомобіля.
Інструкція
1
Якщо ви не впевнені, що обрані щітки підійдуть до вашого авто, перш ніж іти в магазин, виміряйте довжину «двірників» і ширину посадкового місця повідця склоочисника - не всі моделі щіток мають однакові розміри.
2
Вимірявши довжину щіток і ширину посадкового місця, підберіть в магазині підходящі «двірники». Майте на увазі, що класичні каркасні моделі коштують не дорого, але і служити будуть не довго. Краще купувати безкаркасні або комбіновані моделі щіток, термін служби і якість роботи яких, виправдовують свою високу вартість.
3
Повернувшись до машини з новими «двірниками», зніміть старі і відслужили своє щітки. У більшості випадків для цього потрібно відвести поводок склоочисника і потягнути щітку вниз. Якщо «двірник» не піддається, уважно огляньте місце його з'єднання з повідцем - можливо, ви знайдете засувку, відкривши яку, вдасться зняти щітку. Буває, що щітки не знімають через звичайну іржі. В цьому випадку потрібно обробити місця з'єднань рідиною WD-40 або будь-яким аналогом.
4
Після того, як старі щітки будуть зняті, дотримуючись інструкції на упаковці з новими «двірниками», акуратно встановіть нові щітки. Якщо ви встановлюєте каркасні щітки склоочисників з металевим корпусом, обробіть посадочне місце засобом проти утворення іржі, щоб наступна заміна не доставили неприємних моментів.