Як залучити клієнта в офіс.

Для успішного функціонування будь-якому офісу постійно потрібні клієнти. Як зацікавити людей пропонованими товарами та послугами, як зробити так, щоб число замовників росло день від дня?
Інструкція
1
Виробіть єдиний іміджевий стиль компанії, придумайте цікавий унікальний слоган, який ємко, коротко і точно характеризує діяльність вашого офісу з найкращих сторін.
2
Використовуйте ефективну зовнішню рекламу. Біля офісу можна встановити яку-небудь із зовнішніх рекламних конструкцій, хорошим варіантом є сучасні світлові короби, які видно навіть в нічний час доби.
3
Опублікуйте рекламні оголошення про послуги, що надаються офісом, в місцевих газетах. Детальніше розпишіть про всі види діяльності, якими займається ваша компанія, вкажіть вигоди і переваги, якими вона володіє.
4
Замовте в друкарні листівки рекламного характеру або візитні картки вашого офісу з привабливим дизайном. Їх можна поширювати в різних магазинах, установах, близьких за родом своєї діяльності до роботи вашої компанії. Наприклад, якщо ваша фірма спеціалізується на продажу косметики, то, щоб залучити клієнта в офіс, залишайте свої візитки в перукарнях і салонах краси, можна домовитися з перукарями або візажистами, використовувати певні «мовні приманки», наприклад: «Є натуральні косметичні засоби, які швидко і ефективно допоможуть вам у вирішенні проблеми неживих і тьмяних волосся. Для їх придбання зверніться за адресою ... »тощо.
5
Використовуйте як варіант сучасних рекламних засобів рухому рекламу. Раптово побачивши привабливий образ, намальований на проїжджає повз автобусі або автомобілі, людина, як правило, надовго зберігає його в пам'яті.
6
Зверніться на місцеве радіо з проханням допомогти вам прорекламувати ваш офіс. Складіть текст оголошення, яке вигідно пропонувало б ваші послуги.
7
Відкрийте інтернет - сайт своєї компанії, на сторінках якого докладно опишіть надаються вами послуги, покажіть товар «обличчям», вкажіть відгуки людей вже стали вашими клієнтами.
8
Влаштовуйте промо-акції. Для цього організовуйте різні знижки на товари і послуги, проводите конкурси серед покупців, наприклад: на кращий слоган для компанії і т.п.