Як зробити гарний фотоальбом. Як обтягнути тканиною фотоальбом.

Красиві фотографії заслуговують того, щоб їх вставили в незвичайний фотоальбом. Його можна замовити у майстра скрапбукінгу або створити самостійно з підручних матеріалів.
Вам знадобиться
  • - файлова папка;
  • - картон;
  • - тканина, стрічки, мережив, шнурки;
  • - бісер, стеклярус, гудзики;
  • - клей, нитки, голки, біжутерія та інше.
Інструкція
1
Купіть файлову папку будь-якого розміру, наприклад, формату А4, А5 або А6. Придбайте міцний міцний картон відповідного розміру, він служитиме сторінками майбутнього альбому.
2
Обтягніть щільною яскравою тканиною передню і задню кірки папки, що не обтягує корінець, інакше при відкриванні альбому тканина збиратиметься в складки. Краще цю частину пофарбувати непрозорою фарбою. Зробіть підгин тканини в тому місці, де починається корінець, акуратно приклейте, підігніть матеріал по краях кірки, проклейте зсередини. Щоб не було видно кромки тканини, приклейте на внутрішню частину передньої і задньої кірки картон або щільний кольоровий папір.
3
Декоруйте обкладинку альбому. Пришийте до матеріалу великі гудзики, зробіть петельку з гумки або стрічечки, пришийте до задньої кірці папки так, щоб утворилася стилізована застібка. Також можна використовувати старі пряжки від ремінців. Поверхня кірки папки прикрасьте шматочками шкіри, стрічками, аплікацією. Якщо ви готуєте альбом для фотографій з подорожі, оформите папку у відповідному стилі - приклейте хвилі зі стрічок, пароходики, зібрані з газетного паперу, чайок з пір'їнок.
4
Виріжте з картону листи підходящого до папки розміру, скруглите їх краю. Створіть для кожної сторінки альбому неповторний вигляд, декорують їх тільки з одного боку, на зворотну сторону приклеювати фотографії не обязательно.Вот кілька ідей для прикраси сторінок. Приклейте на картон світлу тканину клеєм ПВА, гелевою ручкою напишіть текст пісні, яка для вас багато значить. Поверх тексту розмістіть фотографії. Або поверніть прозору стрічку в нещільну трубочку, з одного боку закріпіть ниткою, розпушити вийшов тюльпан, зробіть стебла зі стрічок або шнурків. Широкі листя можна зробити зі шматочків шкіри. Додайте всі деталі внизу сторінки, приклейте, вгорі зафіксуйте фотографію. Виріжте з шкіри або замінника квіточки з чотирма-п'ятьма пелюстками. Виберіть товсті яскраві нитки, зробіть в кожній квіточці два стібка навхрест в центрі, як у ґудзики. Закріпіть нитку з виворітного боку. Заповніть квітами вільний простір на сторінці.
Всі ми зберігаємо безліч цифрових і традиційних фотографій, які мало хто оформляє в стильні альбоми або хоча б якось сортує. Але подумайте, яким приємним проведенням часу буде розглядання з любов'ю зробленого фотоальбому, де зібрані найкращі моменти вашого життя. І не менш приємним заняттям є сам процес створення такого альбому.
Інструкція
1
Надруковані фотографії можна оформити в стилі скрапбукінгу - ця техніка стає все більш популярною в Росії. Скрапбукінгом називається створення фотоальбомів з використанням найрізноманітніших деталей. Крім фотографій можна використовувати різні пам'ятні речі: газетні вирізки про членів сім'ї, відбитки долоньок малюка, перший малюнок, сторіночка зі шкільної прописи і т.д. Зараз у продажу існує безліч шаблонів для скрапбуков, заготовок самих різних форм, різних видів кріплень (кільця, стрічки, пружинки). Можна виготовити заготовку і самостійно, вирізавши її з щільного картону у вигляді різних силуетів. В скрапбуков кожна сторінка представляє собою закінчену думку, при цьому зазвичай основний сенс несе одна фотографія, а на іншому просторі сторінки розташовуються коментарі і декоративні деталі.
2
Існує і так званий «цифровий скрапбукінг», при якому автор використовує для оформлення і прикраси фотографій різні комп'ютерні додатки (універсальні графічні редактори або спеціалізоване програмне забезпечення) призначене для обробки фотографій і обрамлення рамками різного вигляду і форми, наприклад Scrapbook MAX !, Wondershare Scrapbook Studio, PhotoMix, ScrapbookFlair, ArcSoft Scrapbook Creator Memories Edition і «Майстер Колажів».
3
Крім того, цифрові фотографії можна оформити в гарні фотокниги і фотоброшюри. Таку послугу надаються, наприклад, на сайтах www.netprint.ru або www.printbook.ru. Для створення фотокниги необхідно зареєструватися на сайті, скачати пропоновану програму, створити в цій програмі свій макет альбому і відіслати готовий макет для його видання. Термін виготовлення такої фотокниги - 2 робочих дня.
4
При створенні макета фотокниги ви можете самі вибирати стиль оформлення і декоративні деталі (новорічний стиль, ретро, шкільний, весільний, подорожі та багато інших). Кількість фотографій на кожній сторінці, їх розмір, рамки, повороти і різні ефекти автор альбому також вибирає сам. Програма достатня проста у використанні і не вимагає спеціальних знань.
5
Великим плюсом таких фотокниг і брошур є те, що вони займають зовсім небагато місця (на відміну від звичайних альбомів і особливо, скрапбуков), при цьому кожен фотоальбом в вигляді книги може вміщати в себе майже необмежену кількість фотографій за рахунок довільного вибору розміру знімків і їх обрізки.