Як складати млинці. Як складати трекгольніком пиріг.

Млинці - одне з найулюбленіших страв російської кухні, є десятки способів приготувати і подати млинці, не кажучи про різноманітні начинках і соусах. Красиво згорнуті млинці можуть стати істинним прикрасою будь-якого столу.
Вам знадобиться
  • - Млинці;
  • - начинка.
Інструкція
1
Закрита трубочкаПоложіте начинку на верхню третину млинця, загорніть краю праворуч і ліворуч, загорніть верхній край так, щоб під ним виявилася начинка. У вас вийшов чотирикутник з одним нерівним нижнім краєм, чи не загорнутим всередину. Загорніть млинець, починаючи з верхнього краю, - вийде трубочка, закрита з двох сторін.
2
КонвертікПоложіте начинку на верхню третину млинця, накрийте її верхнім краєм, потім загніть млинець справа і зліва так, щоб краї загинів сходилися посередині. Зігніть вийшов чотирикутник навпіл по поперечної лінії.
3
Подвійний треугольнікПоложіте начинку в центр млинця, загніть верхній край, щоб загин діставав до центру, потім так само загніть ще два краї, другу і третю частину окружності - у вас вийде рівносторонній трикутник вершиною вниз. Загніть нижній кут так, щоб вершина діставала протилежний край, потім зігніть правий і лівий кути, щоб вони накривали один одного. У вас вийшов трикутник меншого розміру, ніж перший, зате начинка з нього не випаде.
4
МешочекПоложіте начинку в центр млинця, зберіть краю і зав'яжіть зверху, щоб вийшов мішечок. Матеріал для «зав'язки» виберете залежно від начинки: якщо начинка солона, мішечок можна зав'язати пером зеленого лука, якщо - солодка, то можна взяти стрічку з апельсинової цедри.
5
РулетікВозьміте млинець великого діаметру, змастіть його сметанним соусом, в центр покладіть скибочку готової риби, згорніть млинець рулетом і гострим ножем розріжте навскоси на дві або три частини.
6
Прості трубочки і конвертиСверніте млинець трубочкою або конвертом, склавши його спочатку в півколо, а потім в трикутник. Подавайте складені таким чином млинці до рідких начинкам (сметана, варення, простокваша, згущене молоко, мед), які виставлені на стіл в окремому посуді.