Як склеїти два зображення.

Незважаючи на величезну кількість програмного забезпечення для роботи із зображеннями, яке можна скачати в інтернеті - буває складно навіть просто склеїти дві картинки в одну. Більшість програм не дуже доброзичливі з початківцями користувачами. Однак, є виключення і тут.
Вам знадобиться
  • Програма PhotoScape
Інструкція
1
Існує безліч програм, в яких можна з'єднати два зображення, але найкраще для цього підходить програма PhotoScape. Вона дуже проста, і, що важливо - абсолютно безкоштовна. Скачайте установник звідси: http://www.freeversion.ru/photoscape-skachat-besplatno
2
Запустіть інсталяційний файл під назвою «PhotoScape_3.5_Rus_Setup», який у вас викачаний. Установка буде йти англійською, але не хвилюйтеся, сама програма повністю русифікована.
3
У віконці установника, яке з'явилося після запуску скачав файлу, натисніть «Next». Прочитайте угоду користувача і натисніть «I Agree». У наступному вікні зніміть галочку з пункту «Create program group» та натисніть на кнопку «Next». У наступному вікні виберете шлях, куди повинна встановитися програма. Натисніть «Next». Програма почала встановлюватися на ваш комп'ютер.
4
Коли програма встановиться, з'явиться віконце про успішну установку програми. Поставте галочку поруч із пунктом «Run PhotoScape V3.5» і натисніть кнопку «Finish».
5
PhotoScape запустився. У вікні програми зверху виберете вкладку «Комбінація».
6
Ви бачите напис «Перетягнути фото». Прямо в це вікно перетягніть ті два зображення, які ви хочете з'єднати.
7
Після того, як ви перетягнули обидва зображення, вони тут же горизонтально з'єдналися. Якщо вам потрібно, щоб зображення поєдналися вертикально, виберіть відповідну вкладку в меню справа.
8
Тепер залишилося лише збережете вийшло зображення. Для цього натисніть на пункт «Зберегти» у правому верхньому куті. Виберете шлях, куди зберегти зображення і якість в якому воно збережеться. Готово!
Корисна порада
У цій програмі так само можна склеїти не тільки два зображення, але і чотири, і вісім, і навіть більше.