Як вибрати ім'я для персонажа. Як назвати персонажа в грі.

Навіщо б вам ні знадобилося створити героя - для рольової або іншої гри, для написання роману чи оповідання - необхідно підібрати гарне ім'я. Воно повинно відображати характер персонажа, відповідати місцю і часу дії, мати потрібні асоціації.
Інструкція
1
Визначте час, в якому живе ваш персонаж, і місце, де він знаходиться. Якщо це ваш сучасник, крім того, ще й земляк, то підібрати ім'я найпростіше. Орієнтуйтеся на власний смак і інтуїцію, подивіться списки російських імен, згадайте вподобані вам імена знайомих. Якщо ж сучасний герой - іноземець, можна теж знайти список імен, але вибрати вже складніше. Далеко не завжди зрозуміло, як до того чи іншого імені відносяться носії мови. Можливо, вам необхідно вибрати для персонажа самий простий і нехитрий варіант, але виявиться, що іноземці вважають його химерним, старомодним або просто дивним. Чи не орієнтуйтеся на милозвучність і красу, адже у носія мови свої асоціації.
2
При виборі іноземного імені подивіться статистику популярності, зверніть увагу на перші 50 пунктів, якщо вам потрібно нормальний, звичайний варіант. Пам'ятайте, що вони, можливо, нецікаві і тривіальні, але зате реальні й типові. Зовсім необов'язково називати персонажа химерно й оригінально. Якщо все ж ви зупинили свій вибір на незвичайному імені для сучасного героя, ознайомтеся з законодавством даної країни і поцікавтеся, які юридичні обмеження маються на вибір імені для дитини.
3
Якщо ви не можете визначитися з відповідним варіантом, скористайтеся генератором імен і прізвищ на сайті http://kurufin.narod.ru/html/namegenerator.html, де можна підібрати ім'я латиницею або кирилицею.
4
Персонаж, який живе в минулому, має називатися відповідно. Вивчіть історичні джерела, зверніться до ресурсів, які займаються певною епохою. Наприклад, вибрати середньовічне ім'я можна тут - http://www.s-gabriel.org/names/english.shtml. Давньоруське ім'я пошукайте в словнику Тупикова, там же можна знайти і прізвища. Почитайте класичну художню літературу потрібної епохи. Простежте, щоб ім'я відповідало національності персонажа і його віросповіданню.
5
Якщо ви хочете дати герою кілька імен, дізнайтеся, як вони підбиралися, в честь кого і як використовувалися. Якщо ви все ж вирішили не відповідати правилам і історичному контексту, придумайте правдоподібне обґрунтування, чому персонажа так назвали.
6
Правил підбору імен для персонажів книг або ігор в стилі фентезі, фантастики, казок набагато менше - вигаданий світ дає більше можливостей. Але в будь-якому випадку виходите з особливостей цього світу, а також мови і раси героя. Якщо ви придумуєте ім'я для персонажа гри, поспостерігайте за ігровим світом, подивіться особливості імен. Персонажам ігор і книг, заснованих на стародавніх легендах та міфах загиблих цивілізацій, давайте відповідні імена: наприклад, в грі Skyrim прототипом головної раси є вікінги, тому використовуються такі імена, як Кайрнех, Майлгенн, Койнхенн, Ульріх. Для орка або троля підбирайте короткий, але грубе ім'я з буквами "р", імена ельфів, як правило, довгі і витончені. Також враховуйте характер героя, його історію, особливі риси. Але в іншому ви можете орієнтуватися на свою фантазію. Якщо ж вона вас іноді підводить, скористайтеся генератором фентезійних імен http://www.a-mud.ru/newbie/name_generator/name.php, вибравши расу і стать героя.
У вас народився малюк, ви дали йому ім'я, але хочете найближчим часом провести обряд хрещення. А може бути, ви вже достатньо доросла людина, але цікавитеся тим, коли можна святкувати іменини (день тезоіменитства, День Ангела). У кожному разі, це корисне знання, адже в нашому житті не так вже й багато по-справжньому світлих свят.
Інструкція
1
Зайдіть в православний храм або книжковий магазин і купіть православний календар. Знайдіть святці (месяцеслов).
2
Знайдіть ім'я свого святого і визначте день, в який святкується його пам'ять. Цей день і буде днем ваших іменин.
3
Якщо в році кілька днів пам'яті святих з вашим ім'ям, а ви не знаєте точно, в честь кого з них вас хрестили, то знайдіть найближчий після офіційної дати вашого народження день пам'яті святого, ім'я якого ви носите. Ця дата і вважатиметься днем ваших іменин.
4
Зверніть увагу на те, що в святцях після 2000 року з'явилися імена новомучеників Російських. Тому, якщо вас хрестили до 2000 року, то ви повинні вибрати ім'я святого, глорифікація до цього часу. Якщо дата пам'яті одного з новомучеників Російських ближче за часом до дати вашого народження, то ви повинні вибрати її, якщо обряд хрещення відбувався після 2000 року.
5
Не забудьте, що в церковній традиції деякі сучасні імена можуть мати дещо іншого звучання (Юрій - Георгій, Світлана - Фотінія). Тому якщо ви будете шукати в святцях ім'я «Юрій», то ви навряд чи його знайдете.
6
Православна церква дозволяє винятки із загального правила і дозволяє довільно вибирати дату іменин, згідно з ім'ям, закріпленим в офіційних документах. При бажанні прочитайте житія святих, чиє ім'я ви носите, і виберіть святого, чиї діяння вам більше припали до душі. При створенні молитви звертайтеся саме до того святого, якого ви обрали.
7
Якщо ви не хрестилися, то ви можете святкувати іменини , але не День Ангела, так як тільки при хрещенні людина отримує не тільки небесного заступника (святого, чиє ім'я носить), а й Ангела -Хранітеля.
8
Якщо ви хрещені і хочете святкувати День Ангела, то перед початком свята обов'язково сходіть в храм, сповідь і причастя. Перед сповіддю і причастям необхідно витримати триденний строгий пост. Якщо день вашого Ангела припадає на піст, то святкування переноситься на час, коли можна куштувати скоромну їжу.