Як вибрати міостімулятор.

Для тих людей, яким колись відвідувати тренажерний зал, а запускати себе зовсім не хочеться, були створені міостимулятори. Вони використовуються для поперечно-смугастої мускулатури, опорно-рухового апарату, при патологіях м'язової системи, невритах і сколіозах. Як же вибрати міостімулятор, який буде достатньо ефективним і не зможе завдати жодної шкоди для вашого організму?
Інструкція
1
Перевірте, щоб частоти, на яких працює міостімулятор, не збігалися з кількістю нормальних фізіологічних частот самих м'язів. Він повинен працювати більше, ніж на 40-630 Гц, в цьому випадку не виникне негативного впливу на функціонування м'язів. При цьому оптимальна частота сигналу повинна бути не більше 2000 Гц. Все це відноситься лише до несучої області електричного сигналу. Однак, для того щоб збільшити ефективність миостимулятора необхідно модулювати, тобто створити огибающую область сигналу. В результаті комплексний сигнал буде спрямований на відновлення загального стану капілярів. Завдяки цьому м'яз стане більш еластичною, міцною і забезпечить внутрішню рухливість організму і узгоджену діяльність всіх його систем.
2
Зверніть увагу на електроди миостимулятора. В основному застосовуються тканинні самоклеючі провідники струму. При цьому їх клейову основу не можна мити і прати, вони збирають з шкірного покриву жир, піт, лусочки епітелію і солі. Потім все це, при кожному наступному сеансі вступатиме в контакт з вашою шкірою, хоча електроди завжди повинні бути абсолютно чистими. Адже інакше можуть з'явитися штучні опіки. Тому, більш відповідним елементом для електродів служить неоголенний метал (який полягає у комплекті з вологою ізолюючої серветкою), або вуглець, що знаходиться всередині токопроводящей гуми.
3
Перевірте, що поверхня провідника є негладкою, а нагадує в'язаний матеріал. Адже, чим електрод є більш гладким, тим вище щільність струму на невеликому просторі (де є різні поглиблення - прищики, зморшки), тому на шкірних покривах можуть виникнути опіки.
4
Зверніть увагу, щоб міостімулятор мав кілька режимів впливу і міг забезпечити як звичайне лінійне скорочення м'язів, так і торсійне скручування тканин м'язів. При цьому торсійне скручування виводить з м'язів зайву воду. У підсумку лінійного і торсіонного видів скорочень м'язів виробляється розщеплення жирових відкладень, а також витрачання.
Зверніть увагу
Як вибрати міостімулятор? Щоб вибір миостимулятора виявився правильним, в першу чергу слід звернути увагу на частоту і тривалість електричних імпульсів у сподобалася вам моделі. Частоти, на яких працюватиме прилад, не повинні збігатися з природними фізіологічними частотами людських м'язів (40-630Гц).
Корисна порада
Як вибрати міостімулятор. Спортивні клуби та тренажери сьогодні в моді. При цьому такий дистрофічний процес захоплює весь зв'язковий апарат м'язи (наприклад, м'язи спини пов'язані з хребтом). Крім того, міостимулятори потрібні для зняття больового синдрому (в шиї, грудному, попереково-крижовому відділах), відчуття скутості в суглобах при загальній слабкості м'язів і зв'язок.