Як видалити акаунт з Mail.ru. Як видалити поштову скриньку на майл назавжди.

Якщо поштова скринька на сервері Mail.Ru вам більше не потрібен, його можна при бажанні видалити. Після цього всі посилаються вам повідомлення будуть повертатися відправнику з позначкою про те, що вони не можуть бути доставлені. Таким чином відправник буде сповіщений про те, що старим ящиком ви більше не користуєтеся.
Інструкція
1
Зайдіть в свою електронну поштову скриньку на сервері Mail.Ru звичайним чином. Використовуйте для цього стандартний веб-інтерфейс. Не використовуйте WAP- або PDA-інтерфейс, а також поштову програму.
2
Зробіть резервні копії всіх листів, які вам потрібні. Збережіть їх у бажаному форматі (HTML, HTML з картинками або MHT), користуючись засобами браузера. Також збережіть всі необхідні вам вкладення до повідомлень. Не забудьте зберегти нічого з того, що буде потрібно вам надалі, оскільки після видалення ящика вся ця інформація зникне з сервера назавжди. Те ж зробіть і з усією потрібною вам інформацією, яку ви зберігали на інших службах Mail.Ru («Мій світ» і аналогічних), оскільки звідти всі ваші дані також повністю втечуть.
3
Перейдіть за наступним посиланням: http://e.mail.ru/cgi-bin/delete
4
Уважно прочитайте попередження, яке ви побачите на цій сторінці. Ознайомтеся з інформацією про те, що саме буде видалено з сервера крім поштової скриньки. Також зверніть увагу на те, який саме ящик видаляється. Не видалите випадково замість непотрібної облікового запису потрібну, якщо на цьому сервері у вас їх декілька.
5
Введіть причину видалення (не обов'язково) і пароль.
6
Якщо ви все ще згодні повністю позбавитися від поштової скриньки без можливості його відновлення, натисніть кнопку «Видалити», якщо ж ви передумали, натисніть «Відмовитися».
7
З'явиться вікно з попередженням. У ньому натисніть кнопку «Ok» для підтвердження видалення або «Скасувати» для відмови від операції.
8
Зайдіть в свою електронну поштову скриньку на сервері Mail.Ru звичайним чином. Використовуйте для цього стандартний веб-інтерфейс. Не використовуйте WAP- або PDA-інтерфейс, а також поштову програму.
9
Якщо протягом п'яти робочих днів ви захочете відновити ящик (але не зберігається в ньому інформацію!), Просто увійдіть в нього через веб-інтерфейс під логіном і паролем. Потім натисніть на інформацію, що з'явилася зліва посилання з написом «Розблокувати». Після цього знову введіть пароль. Потім увійдіть в систему звичайним чином під тими ж логіном і паролем. Перед вами виявиться той же ящик - але абсолютно порожній.
Видалити свою поштову скриньку так само просто, як зареєструвати. Потрібно просто пройти невелику процедуру з видалення аккаунта . На багатьох сервісах, що надають поштові скриньки, процедура видалення однакова, але є і невеликі відмінності.
Інструкція
1
Перше, що потрібно зробити - зайти в електронну пошту під своїм ім'ям і знайти вкладку «Налаштування», «Обліковий запис» або написати в службу підтримки з проханням видалити вашу поштову скриньку. Потім перейдіть за посиланням, яка може називатися: «Видалити обліковий запис», «видалити свій поштовий ящик» або «Видалити аккаунт». Зазвичай такі посилання відрізняються від основного тексту кольором. Вони можуть бути червоні або сині. Після переходу відкриється нова сторінка, на якій потрібно буде заповнити невелику анкету для видалення пошти.
2
На одних сервісах вас попросять ввести тільки пароль від своєї поштової скриньки і повторити його. На інших - вказати причину видалення запису, оплатити заборгованості, якщо такі є. Для продовження процедури дуже часто просять ввести код з картинки - це захист від «ботів», тобто вводячи код з картинки, ви підтверджуєте, що ви - жива людина. Далі натисніть кнопку «Видалити». Потім сервіс вас перенаправить на сторінку, де адміністрація висловлює жаль, що ви видалили свою електронну пошту і сподівається, що ви повернетеся або відправляє на головну сторінку. На деяких сервісах разом з поштовою скринькою ви можете видалити ті сторінки, які до нього прив'язані. Тому, якщо не хочете видаляти їх усі, то завчасно поміняйте в налаштуваннях сторінок електронну поштову скриньку.
3
Якщо з яких-небудь причин видалити «вручну» не виходить - напишіть листа в службу підтримки. У відповідному листі вам прийдуть докладні інструкції з видалення пошти або просто попросять підтвердити видалення пошти переходом по спеціальному посиланню. Ви переходите (іноді потрібно ввести пароль) і ваш обліковий запис видаляється. Відновлення пошти можливо протягом деякого часу (від двох тижнів до місяця). Якщо термін відновлення минув, то протягом півроку ви не зможете зареєструвати на цьому сервісі пошту з таким же ім'ям.