Як змінити серійний номер. Як прибрати серійний номер вінди.

Зміна серійного номера операційної системи Microsoft Windows може знадобитися при спробі встановити Service Pack 1. Така можливість існує. Виконання даної процедури потребують мінімальних навичок поводження з ресурсами комп'ютера і може бути здійснено без залучення додаткових програм.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Виконати» для ініціації процедури зміни серійного номера Windows XP.
2
Введіть значення regedit у полі "Відкрити" і натисніть кнопку OK для запуску інструменту «Редактор реєстру» (для Windows XP).
3
Розкрийте гілку реєстру HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ WindowsNT \ CurrentVersion \ WPAEvents і вкажіть параметр oobetimer в правій частині вікна програми (для Windows XP).
4
Виберіть значення Modify і завершите роботу утиліти «Редактор реєстру» (для Windows XP).
5
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати».
6
Ведіть значення% systemroot \ system32 \ oobe \ msoobe.exe/a. Натисніть кнопку OK для підтвердження запуску інструменту «Майстер активації Windows» (для Windows XP).
7
Вкажіть варіант I want to telephone a customer service representative to activate Windows і натисніть кнопку «Далі» (для Windows XP).
8
Виберіть опцію «Змінити серійний номер" в діалоговому вікні і введіть значення серійного ключа (для Windows XP).
9
Натисніть кнопку «Оновити» та перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін (для Windows XP).
10
Поверніться в пункт «виконати» головного меню «Пуск» і введіть значення% systemroot% \ system32 \ oobe \ msoobe.exe/a в поле "Відкрити" (для Windows XP).
11
Натисніть кнопку OK для завершення операції зміни серійного номера Windows XP.
12
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і введіть значення cmd у полі пошуку для запуску інструменту "Командний рядок» для виконання процедури зміни серійного номера в операційній системі Windows 7.
13
Викличте контекстне меню вибраного елемента кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Запуск від імені адміністратора» (для Windows 7).
14
Введіть значення slmgr.vbs/upk для видалення поточного ключа продукту та натисніть клавішу Enter для підтвердження виконання команди (для Windows 7).
15
Введіть значення simgr.vbs/ipk для додавання нового серійного ключа і натисніть функціональну клавішу Enter для застосування обраних змін (для Windows 7).
16
Дочекайтесь появи повідомлення про успішне оновлення і перейдіть в пункт «Панель управління» головного меню «Пуск» (для Windows 7).
17
Розкрийте посилання «Система» і натисніть кнопку «Активація Windows» (для Windows 7).
18
Введіть значення серійного ключа у відповідне поле і дочекайтеся появи повідомлення про успішне завершення активації (для Windows 7).
: В процесі легалізації програмного забезпечення нерідко доводиться змінювати серійний номер програмного забезпечення або перевстановлювати його, що не завжди зручно і раціонально, оскільки можуть бути скинуті важливі настройки або видалені потрібні дані. Варто розглянути найбільш простий спосіб міняти ключі без видалення і подальшої перевстановлення засобами самих операційних систем шляхом редагування даних реєстру.
Вам знадобиться
  • Новий серійний номер системи.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» у нижній лівій частині робочого столу ОС. Знайдіть в списку, що з'явився кнопку «Виконати», і клацніть по ній. Відкриється чорне DOS-вікно, в якому слід ввести команду «regedit», і натиснути клавішу Enter на клавіатурі. Ця дія викличе вікно системного реєстру, яке складається з великої кількості розділів і підрозділів.
2
Перейдіть в розділ HKeyLocalMachine, клацнувши по ньому лівою кнопкою миші. У списку, деревовидної структури послідовно вибирайте таким же чином розділи SOFTWARE, Microsoft, Windows (після слова «Windows» повинна бути зазначена його версія, в даному випадку - XP), CurrentVersion, WPAEvents. Після того, як буде відкрито останній розділ, в правій частині вікна програми управління реєстром з'явиться параметра OOBE Timer, який необхідно вичистити.
3
Запустіть з системної папки спеціальну утиліту msoobe.exe. У вікні, яке пропонує вибрати спосіб реєстрації, виберіть другий пункт - "не активувати через Мережу», і клацніть по кнопці продовження.
4
У наступному вікні клацніть по пункту «Активувати», і вводите новий коректний серійний номер Windows XP. Відшукати такий номер можна на коробці з диском. Натисніть кнопку «Оновити», яка розташовується в правій частині вікна, і зачекайте деякий час до закриття процесів установки нового серійного номера.
5
Перезавантажте або вимкніть комп'ютер. Після того як він буде перезавантажений або включений, при дотриманні умови коректності даних серійного номера Windows XP почне успішний запуск і роботу під оновленим серійним номером.
Зверніть увагу
Якщо серійний номер не набувається легальної покупкою копії операційної системи, а видобувається у комп'ютерних піратів, не існує ні найменших гарантій, що описана вище процедура його зміни може допомогти.
Корисна порада
Слід зберігати значення реєстру перед їх зміною щоб уникнути виникнення несправностей операційної системи.