Як зробити довгий статус.

За умовчанням статус користувача сайту «В контакті» не може перевищувати 160 знаків, що викликає постійне роздратування у багатьох шанувальників цієї соціальної мережі. Обмеження можна обійти редагуванням вихідного коду, яке може бути виконане без глибинних знань в програмуванні.
Вам знадобиться
  • - Opera
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Усі програми» для запуску браузера Opera.
2
Вкажіть пункт Opera і перейдіть на сторінку входу в соціальну мережу «В контакте».
3
Введіть свій логін і пароль для здійснення входу в систему і розкрийте меню «Вид» верхній панелі інструментів вікна сайту.
4
Вкажіть команду «Вихідний код» для переходу в режим перегляду і редагування вихідного кода.Альтернатівнимі способами перегляду вихідного коду є: - одночасне натискання клавіш Ctrl + U; - клік правою кнопки миші на порожньому просторі сторінки для виклику контекстного меню.
5
Виконайте одночасне натискання клавіш Ctrl + А у вікні вихідного коду і введіть значення maxlength в поле пошуку.
6
Видаліть текстове значення maxlength="160" в результатах пошуку і натисніть кнопку «Застосувати зміни» вехньої панелі інструментів вікна програми.
7
Повторіть одночасне натискання клавіш Ctrl + А для виконання альтернативної процедури зміни максимальної кількості знаків у статусі користувача і введіть значення id="edit_activity_text" в полі пошуку.
8
Дочекайтеся завершення процесу визначення необхідного коду і замініть знайдене на наступний початковий код:
9
Натисніть кнопку «Застосувати зміни» в вехньої панелі інструментів вікна програми і завершите роботу інструменту «Вихідний код».
Зверніть увагу
Вищеописані операції дозволяють збільшити кількість знаків у статусі користувача сайту «В контакті» до 256.
Корисна порада
На сьогоднішній день можливість виведення статусу в режимі кількох рядків заблокована сайтом «В контакті» і не може бути змінена.
Стислість, звичайно, - сестра таланту. Але іноді хочеться максимально докладно викласти свою думку, але обмеження на символи в статусі не дозволяє це зробити. Виявляється, це обмеження можна легко обійти.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з доступом в інтернет.
Інструкція
1
На даний момент ви можете написати статус довжиною не більше 160 знаків. Фраза довший цього обмеження буде безжалісно обрізана і не закінчена. Ви можете самостійно прибрати це обмеження і збільшити кількість знаків. Написати довгий статус можна тільки через браузер Opera, для цього скачайте його з Інтернету, якщо у вас його немає, і встановіть на свій комп'ютер.
2
Зайдіть в інтернет через Opera на свою сторінку в соціальній мережі і натисніть «Редагувати статус». Після цього клікніть правою кнопкою миші по рядку введення і виберіть у випадаючому меню пункт «Вихідний код».
3
Щоб поставити великий статус, натисніть сполучення клавіш CTRL + F на вашій клавіатурі, введіть туди текст maxlength і натисніть кнопку Enter. Опера знайде кодове слово maxlength і виділить його. Далі видаліть maxlength="160". ("160" - це і є обмеження символів). Після виконання цих дій натисніть в лівому верхньому кутку вкладки «Застосувати зміни».
4
Потім знову поверніться на вкладку, де відкрита сторінка соціальної мережі, на якій ви редагували статус. Тепер ви можете зробити довгий статус, написавши текст до 256 знаків. Пам'ятайте, що прогалини також вважаються знаками. Врахуйте також, що статус буде відображати не в кілька рядків, а одним рядком, оскільки модератори прибрали можливість написання статусу в кілька рядків.
5
Ви можете самостійно ввести текст статусу в поле, а можете копіювати вподобану фразу з будь-якого джерела. Для цього обведіть фразу і натисніть клавіші Ctrl + C. Потім поверніться на сторінку, де ви редагували статус, поставте курсор в полі введення статусу і натисніть клавіші Ctrl + V. Текст з'явиться в статусі. Натисніть Enter.