Як прибрати таблицю.

Операція видалення таблиці в документі офісного додатка Word, що входить в пакет Microsoft Office, відноситься до стандартних дій програми і може бути виконано користувачем без залучення додаткового програмного забезпечення сторонніх розробників.
Вам знадобиться
  • - Microsoft Word
Інструкція
1
Запустіть офісний додаток Word, що входить до складу пакету Microsoft Office, і відкрийте документ, що підлягає редагуванню.
2
Викличте контекстне меню обраної таблиці кліком миші в будь-якому місці перейдіть в пункт "Макет».
3
Натисніть кнопку «Видалити» в розділі «Засоби таблиці» для проведення процедури видалення таблиці і її вмісту і перейдіть в розділ «Рядки і стовпці».
4
Повторіть натискання кнопки «Видалити» в обраному розділі і вкажіть команду «Видалити таблицю» для підтвердження операції видалення.
5
Виділіть всю призначену для видалення таблицю для виконання альтернативних дій з видалення таблиці і вкажіть пункт «Видалити» в меню «Таблиця» верхній панелі інструментів вікна програми.
6
Використовуйте команду «Видалити» для підтвердження проведення операції.
7
Виконайте клік миші на лівому краї осередку для її виділення і натисніть функціональну клавішу Del, щоб видалити виділену клітинку, або виконайте клік миші на лівому краї підлягає редагуванню рядки для її виділення і натисніть клавішу Del, щоб видалити виділену рядок.
8
Виконайте клік миші на кордоні стовпця, що підлягає редагуванню, для його виділення і натисніть клавішу Del, щоб видалити його або використовуйте виділення кількох елементів таблиці, одночасно утримуючи функціональну клавішу Ctrl, для визначення компонентів таблиці, призначених до видалення. Натисніть клавішу Del для завершення операції
9
Оберіть клавішу Tab або поєднання клавіш Shift + Tab для виділення тексту в наступної або попередньої комірці таблиці, відповідно. Натисніть клавішу Del для видалення виділеного тексту в обраній комірці.
10
Вкажіть пункт «Вибрати» в меню «Таблиця» верхній панелі інструментів вікна програми Word для виділення стовпців, рядків або всієї таблиці, що підлягають видаленню, та натисніть клавішу Del.