Як включити телетекст.

Наявність в телевізорі декодера телетексту дозволяє переглядати приховану текстову інформацію, яка транслюється разом та зображенням. Користуючись цією функцією, ви можете читати програму телепередач, новини, інші матеріали прямо з екрану телевізора, не заглядаючи ні в газети, ні в інтернет.
Інструкція
1
Знайдіть на пульті вашого телевізора кнопку з піктограмою у вигляді стилізованого екрану, на якому розташовані три-чотири лінії, що імітують рядки тексту. Якщо натиснути на неї один раз, телевізор перейде в режим телетексту з накладенням символів на чорний фон. При другому натисканні буде обраний режим накладення знаків на телевізійне зображення. Нарешті, третє натиснення вимкне режим телетексту, і так по колу.
2
Перевірте, як поводиться телевізор при спробі перейти в режим телетексту, якщо на включеному в даний момент каналі текстова інформація відсутня. Одні апарати показують заставку з інформацією про відсутність сигналу телетексту, у інших декодер включається все одно і відображає порожню сторінку. Можливість налаштувати телевізор на один канал, а текст читати з іншого на переважній більшості телевізорів відсутня.
3
Для відключення декодера в будь-який момент натисніть клавішу, на якій зображений порожній екран.
4
клавіша для регулювання гучності користуйтеся як звичайно, з урахуванням того, що в режимі телетексту інформація про значення цього параметра на екран не виводиться. Звук в динаміках прослуховується з того каналу, на який налаштований телевізор.
5
Кнопками перемикання каналів, а також клавішами з цифрами користуйтеся для вибору сторінок телетексту. Запам'ятайте номери двох сторінок, які на більшості каналів є стандартними: 100 - заголовна, 888, або, рідше, 777 - субтитри. Відразу після включення декодер чекає появи сторінки 100. У всіх сторінок номера тризначні, а номерів менше 100 у них не буває. Зверху відображається номер сторінки, яка транслюється в даний момент. Як тільки буде передана сторінка з обраним вами номером, вона тут же завантажиться. Якщо ж вона відсутня, лічильник буде крутитися нескінченно, поки ви не введете інший номер. Відсутність сторінки з номером 777 або 888 говорить про те, що субтитрами передача не супроводжується. Субтитри завжди виводяться поверх зображення, а не чорного фону, незалежно від обраного режиму.
6
Якщо на екран виведена вікторина, ви не побачите відповідь на питання доти, поки не натиснете на клавішу зі знаком питання. Щоб прибрати відповідь, натисніть на неї знову.
7
У нижній частині сторінки відображаються чотири кольорових прямокутника з номерами інших сторінок, на які посилається відображається. Для переходу за посиланням натисніть на пульті клавішу відповідного кольору.
8
Пам'ятайте, що при включеному декодере перемикання каналів, вхід в меню телевізора і деякі інші функції заблоковані. Щоб скористатися ними, вийдіть з режиму телетексту.