Як встановити кореневий сертифікат.

Необхідність установки кореневого сертифікату викликається особливостями установки захищеного інтернет-з'єднання з веб-сайтами, що використовують протокол HTTPS і працюючими з системою WebMoney Transfer.
Вам знадобиться
  • - Internet Explorer 7
Інструкція
1
Скачайте кореневий сертифікат WebMoney і збережіть його на жорсткому диску комп'ютера.
2
Вкажіть пункт «Властивості оглядача» в меню «Сервис» верхній панелі інструментів браузера і перейдіть на вкладку «Зміст» діалогового вікна.
3
Оберіть команду «Сертифікати» і виконайте перехід на вкладку «Довірені кореневі центри сертифікації».
4
Використовуйте кнопку «Імпорт» для виклику інструменту «Майстер імпорту сертифікатів» та натисніть кнопку «Далі» в новому діалоговому вікні майстра.
5
Оберіть кнопку «Обзор» для вказівки шляху до збереженого раніше файлу сертифіката WebMoney і використовуйте кнопку «Відкрити» для підтвердження свого вибору.
6
Натисніть кнопку «Далі» для застосування обраних змін і переконайтеся в тому, що збереження буде виконано в сховище «Довірені кореневі сертифікати».
7
Натисніть кнопку «Готово» для завершення роботи інструменту «Майстер імпорту сертифікатів» і виконайте натиснення кнопки «Так» у вікні попередження системи для підтвердження виконання установки.
8
Підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK в завершальному вікні майстра і поверніться на вкладку «Довірені кореневі центри сертифікації» діалогового вікна «Сертифікати».
9
Вкажіть встановлений сертифікат у списку та натисніть копку «Перегляд» для виконання перевірки дійсності даних сертифікації.
10
Закрийте всі відкриті програми та встановіть інтернет-з'єднання з потрібним сайтом WebMoney Transfer.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BQexs--Ke08
Зверніть увагу
Установка кореневого сертифіката WebMoney необхідна для забезпечення безпечної роботи і доступна для всіх основних браузерів.
Корисна порада
Скористайтеся можливістю автоматичної установки необхідного кореневого сертифікату WebMoney, наданої в процесі інсталяції програми WM Keeper Classic. Сертифікат при цьому буде збережений в сховище сертифікатів інтернет-оглядача.