Як поставити навігатор на телефон.

Мобільний телефон сьогодні є практично у кожного. А ось навігатори є не у всіх. Якщо ви не водій, то цим приладом ви, швидше за все, ще не обзавелися. Не поспішайте купувати його - для піших прогулянок в якості навігатора можна використовувати і мобільний телефон.
Інструкція
1
Переконайтеся, що ваш мобільний телефон має віртуальну машину Java. Також перевірте, чи немає в ньому навігаційного приймача стандарту ГЛОНАСС або GPS. Якщо такого приймача немає, дізнайтеся, чи немає в телефоні хоча б Bluetooth. Якщо він є, придбайте недорогий прилад - зовнішній ГЛОНАСС- або GPS-приймач.
2
Підключіть у оператора послугу безлімітного доступу до інтернету. У самому телефоні правильно налаштуйте точку доступу (її ім'я має починатися зі слова internet, а не wap). Переконайтеся, що трафік більше не тарифікується.
3
Перейдіть на наступну сторінку: http://www.mgmaps.com/download.phpСкачайте з нього додаток, відповідне до вашої моделі апарата. Встановіть його на телефон. В установках програми дозвольте йому звертатися до інтернету, Bluetooth і навігаційного приймача.
4
Запустивши додаток, перш за все, виберіть в меню пункт "Settings" - "Language". Зачекайте, поки завантажиться список мов. Виберіть російську мову.
5
Перезапустіть програму. Тепер її інтерфейс буде представлений російською мовою. В меню виберіть пункт "Налаштування", а потім - послідовно підпункти "GPS" і "Вибір пристрою». Виберіть вбудований або зовнішній навігаційний приймач, залежно від моделі апарата. У другому випадку дочекайтеся пошуку Bluetooth-пристроїв, а потім серед них знайдіть потрібне.
6
Знову виберіть в меню пункт "Налаштування". Потім виберіть підпункт «Використовувати карти». Зверніть увагу, що за замовчуванням включені карти Yahoo. Вимкніть їх. Вимкніть взагалі всі карти, які включені. Замість них включите карти "OpenStreetMap - OpenStreetMap (Mapnik)".
7
Знову перезапустіть програму. Виберіть в меню пункт "Налаштування" - "GPS" - «Мобіл. стеження ». Встановіть галочку «Зрушувати карту». Потім в підміню "GPS" зайдіть в пункт «Web стеження» і переконайтеся, що галочка «Так» відсутній.
8
Також включіть в розділі «Налаштування» - «Екран» галочку «Показувати за замовчуванням» - «Позиція». У тому ж розділі перемістіть радіокнопку «Показувати імена для" в положення "Все».
9
Вийдіть на вулицю або підійдіть до вікна. Дочекайтеся визначення місця розташування і натисніть клавішу 9. Коли карта прогрузити, ви дізнаєтеся, де ви знаходитесь.
10
Щоб дізнатися маршрут для потрапляння з однієї точки в іншу, виберіть в меню пункт «Пошук» - «Отримати маршрут». Потім заповніть необхідні поля.
Зверніть увагу
Не використовуйте телефон з будь-яким картографічним додатком в якості заміни автомобільного навігатора. Користуйтеся ним тільки при піших прогулянках.