Як зшити маленьку сумочку.

Витончений аксесуар завжди привертає увагу і додає образу завершеності. Будь то капелюшок в пір'ї, шкіряний пояс або клатч. Жінки без сумок як без рук, навіть найменша з них виконує свою роль. Сумочка може вмістити в себе і губну помаду, і дзеркало, і стільниковий телефон, і затиск з купюрами. Такий аксесуар з важливим вмістом може стати улюбленою річчю в гардеробі. Він легко складе компанію, як вечірньої сукні, так і вузьких джинсів з блискучим топом. Витратьте пару годин вільного часу, щоб порадувати себе обновкою і зшити сумку самостійно.
Вам знадобиться
  • - швейна машинка;
  • - ножиці, лінійка, голки, крейда, шпилька;
  • - тканина основа і підкладкова;
  • - тасьма, шнур або декоративна ланцюжок;
  • - намистини, паєтки, бісер.
Інструкція
1
З чорної тканини скроїти два квадрата з розмірами 20 на 20 сантиметрів. З підкладкового матеріалу теж виріжте дві деталі, але з розмірами на сантиметр менше, ніж попередні. Тканиною основою може стати оксамит, велюр, декорований фліс, тканину під замшу, під пітона чи полотно, розшите паєтками.
2
Сострочіть бічні і нижні шви основи сумки і підкладки. Обоверлочьте або обробіть «зигзагом» краю. Виверніть основу «на обличчя», а підкладку залиште в тому ж вигляді.
3
На підкладкової тканини, відступивши по 2 см від верхнього краю, виконайте по обидва боки петлі, використовуючи спеціальну лапку на машинці або вибравши шов "зигзаг" з мінімальною шириною і довжиною стібка. Щоб тканина не розсипалася, перед виконанням петель проклейте її флізеліном. У вас повинно вийти чотири петлі: дві на передній частині сумки з боків і дві - на задній стороні. Ці отвори послужать вам, коли ви будете вставляти ланцюжок або шнурки для сумки.
4
Вставте підкладку всередину тканини-основи і розправте кути. Потім змітайте вручну обидві деталі по верхньому краю, ховаючи необроблені зрізи тканини всередину. Виходить, що ви підвертаєте тканину на 0,5 см, приметувати підкладку до основі сумочки. Сметани виріб, обережно відпрасуйте краю через марлю або шматок білого ситцю, щоб не залишити лощених слідів від праски. У разі якщо тканина вже прикрашена паєтками або іншим декором, ця дія скасовується. Тепер виконайте відстрочку по лицьовій стороні тканини на машинці. Зробіть для себе розмітку крейдою так, щоб отвори для петель опинилися між двома паралельними рядками. Прострочіть тканину, орієнтуючись на проведені лінії, потім вийміть кмітливість і зчистіть крейда.
5
Маленька сумочка закривається методом затягування двох шнурків, розташованих між основою виробу і підкладкової тканиною. Можете використовувати металеву ланцюжок або декоративну тасьму, або шнурок. Щоб було зручніше протягувати зав'язки, закріпіть з одного краю шпильку і вставляйте її в отвори виконаних раніше петель. Один шнурок проходить по передній частині сумки, обидва кінці втягається в протилежні отвори задньої частини, перехрещуються всередині і виводяться з протилежних сторін. Обидва кінці тасьми слід зав'язати вузлом і протягнути всередину підкладки, щоб з'єднання залишилося непомітним. Аналогічні дії виконайте з другою ланцюжком або тасьмою.
6
задекорувати виріб можна, розшивши його стразами, намистинами, бісером або стеклярусом. Закріплюючи фурнітуру та прикраси, виконуйте стібки по основі тканини так, щоб підкладка залишалася незайманою і виглядала акуратно.
Зверніть увагу
Такий аксесуар буде здорово виглядати з вечірнім або клубним нарядом.
Корисна порада
Сумочку можна прикрасити великим декоративним квіткою або розшити пір'ям, наприклад.