Як дізнатися назву програми.

Найчастіше користувачам не просто потрібно знати назву програми для її запуску, але й мати додаткові відомості про неї - повне найменування, ліцензійний ключ, версія продукту і так далі.
Вам знадобиться
  • - програма Passcape Win CD Keys.
Інструкція
1
Якщо програма вже запущена, подивіться її назва у відкритому вікні зверху. Якщо вам потрібно знати її повне найменування та серійний номер продукту, спробуйте за допомогою меню знайти властивості про систему. Такий пункт може міститися і в налаштуваннях програми.
2
Також використовуйте клавіші Alt + Ctrl + Del. Перед вами на моніторі з'явиться диспетчер задач. Перейдіть на вкладку «Програми» і подивіться список працюючих програм.
3
Відкрийте панель керування за допомогою меню «Пуск». Виберіть у вікні пункт «Установка та видалення програм». Знайдіть у ньому позицію, в якій написано назву програми, там же подивіться та його версію разом з додатковими відомостями, які також можуть бути там вказані.
4
Скачайте програму Passcape Win CD Keys. Ця програма не тільки відображає список встановленого програмного забезпечення на вашому комп'ютері, але й може підказати вам ліцензійний код програми. Встановіть та запустіть його, у лівому вікні ви знайдете всі ті програми, які є на вашому комп'ютері з повним відображенням інформації про них.
5
Якщо вам потрібно подивитися назву програми, встановленої в ваш мобільний пристрій, для цього відкрийте програму і зайдіть в його меню. Знайдіть пункт, який відповідає за відображення властивостей системи або налаштування програми. Багато смартфони також мають функцію відображення списку встановленого програмного забезпечення так само, як і на комп'ютері.
6
Для цього просто ознайомтеся з інтерфейсом пристрою і з'ясуйте, чи підтримує ваш телефон подібну функцію. Вона може знаходитися в системних програмах, диспетчері програм, у розділах, пов'язаних з установкою додатків і так далі. Також подивіться в список встановлених додатків і спробуйте подивитися опції ярлика програми.
Зверніть увагу
Використовуйте тільки ліцензійне програмне забезпечення.
Корисна порада
Не встановлюйте програми, викачані з сумнівних сайтів і файлообмінників.