Як знайти людину за допомогою інтернету.

Як часто люди, втративши зв'язок один з одним по тій або іншій причині, бажають знову відновити спілкування. Але у них немає ніяких координат один одного - навіть адрес електронної пошти. Проблему вирішать спеціальні сайти, призначені для пошуку людей.
Інструкція
1
Ніколи не піддавайтеся на пропозиції знайти людину відразу у всіх соціальних мережах, оплативши послугу за допомогою SMS. Користуючись подібними послугами, ви все одно не отримаєте більше інформації про людину, ніж при самостійному її пошуку. Вартість же послуги може перевищувати суму, яку ви виплачуєте на місяць за доступ в інтернет.
2
Якщо ви зареєстровані в тій чи іншій соціальній мережі, але знайти в ній потрібного вам людини не можете, не впадайте у відчай. Цілком можливо, що він просто зареєстрований не в цій, а в іншій мережі. Зареєструйтесь в якомога більшій кількості таких мереж, і здійсните пошук в кожній з них.
3
Просто введіть прізвище, ім'я та по батькові людини в пошукову систему, а краще в декілька таких систем. Цілком можливо, що ви відразу знайдете сторінку, де вказано його адресу електронної пошти. Також ви, можливо, знайдете відомості про будь-які його публікаціях, хоча б невеликих. В редакції або видавництві вам охоче сповістять його телефон, попередньо зв'язавшись з ним і запитавши дозвіл.
4
Можливий і пошук людини непрямим способом. Для цього, якщо той, кого ви шукаєте, не залишив про себе в інтернеті ніяких слідів, знайдіть, наприклад, в тих же соціальних мережах інших людей, які, на вашу думку, можуть бути з ним знайомі. Можливо, ці люди повідомлять вам координати для зв'язку з ним.
5
У випадку, якщо знайти людину не вдалося жодним із зазначених способів, скористайтеся офіційним сайтом телепередачі «Жди меня». Спочатку зайдіть на наступну сторінку: http://poisk.vid.ru/? P = 10 & view = let_search.Заполнів форму, дізнайтеся, чи не шукає ця людина вас сам. Якщо виявиться, що це не так, перейдіть на іншу сторінку: http://poisk.vid.ru/? P = 42 & ct = 6987.Зарегістріруйтесь на сайті, після чого уважно заповніть всі поля дуже великої форми. Не пошкодуйте часу на введення всієї необхідної інформації, оскільки шанс знайти людину збільшиться в багато разів.