Як відформатувати диск Asus. Як форматувати жорсткий диск на ноутбуці asus.

Форматування жорстких дисків різних моделей відбувається за одним і тим же сценарієм. Послідовність дій залежить лише від того, з якою метою виконується дана процедура.
Інструкція
1
Виконайте копіювання потрібних вам в подальшій роботі файлів, що містяться на диску, який ви хочете відформатувати або переконайтеся в тому, що вони вам абсолютно точно не потрібні, оскільки їх відновлення після форматування малоймовірно.
2
Якщо ви хочете відформатувати жорсткий диск Asus, який встановлений у вашому комп'ютері не в якості системного, тоді запустіть роботу операційної системи. Після того, як Windows завантажиться, зайдіть в меню «Мій комп'ютер».
3
Виберіть серед підключених пристроїв потрібний вам жорсткий диск. Натисніть на ньому правою кнопкою миші, виберіть пункт меню «Форматувати». У вас на екрані з'явиться невелике вікно програми, в якому вам потрібно буде вибрати параметри операції.
4
Виберіть файлову систему жорсткого диска. Якщо дозволяють параметри, поставте NTFS, якщо ні, то FAT 32. Тут можна також керуватися власними уподобаннями. Виберіть спосіб форматування, найкраще виконати його повністю без використання очистки змісту.
5
Вкажіть ім'я жорсткого диска в рядку «Мітка тому» Запустіть виконання операції. Дочекайтеся, поки система зробить всі необхідні дії. В цей час доступ до диска і операціям з ним буде недоступний.
6
Якщо ви хочете відформатувати системний диск Asus, тоді збережіть на окремому вінчестері або знімному носії всі важливі файли і папки. Перезавантажте комп'ютер, при його включенні натисніть клавішу Esc. За допомогою меню, що з'явиться налаштуйте завантаження з дисковода, збережіть зміни.
7
Вставте диск з операційною системою в дисковод. Увійдіть в меню установки Windows. Виберіть нову установку в будь-який з наявних дисків. Також ви можете виконати установку і на диск Asus, який хочете відформатувати.
8
Слідуючи вказівкам меню установки, виконайте інсталяцію операційної системи на ваш комп'ютер, попередньо обравши форматування жорсткого диска, який вибрали як системного.
9
Якщо ви виконували установку не в диск, який хочете відформатувати, зайдіть в «Мій комп'ютер» і повторіть послідовність дій, описаних в самому початку.
Зверніть увагу
Форматування видалить всі файли і програми з вашого жорсткого диска.
Корисна порада
Виконуйте повне форматування, а не просту очистку змісту.