Як зшити дитячі джинси.

Чи не викидайте старі джинси. Особливо, якщо ці джинси з гарного фірмового бавовняного матеріалу. З них можна зробити масу корисних речей. І навіть зшити маленькі джинси для улюбленого малюка. Джинсовий матеріал натуральний, до того ж він захищає від вітру.
Вам знадобиться
 • - будь брючки вашої дитини для зразка;
 • - ножиці;
 • - мілкий;
 • - армовані нитки;
 • - швейна машинка зі спеціальною лапкою для джинси
 • - голка для машинки №100 або №110.
Інструкція
1
Розкладіть старі джинси на столі і огляньте їх. Самі непотертие місця у джинсів розташовуються нижче стегон, ближче до колін і далі донизу. Візьміть брюки дитини, складіть їх удвічі по серединному шву. Покладіть брюки на одну штанину ваших джинсів так, щоб внутрішній бічній шов припав на бічній шов джинсів. Обрисуйте контур крейдою, роблячи припуски на шви 1,5-2 см. Повторіть викрійку на другий холоші.
2
Виріжте намальовані крейдою викрійки. Розгорніть їх. У вас вийшли дві не зовсім звичайні частини штанів. Вони пошиті за внутрішніми бічним швах. Зшийте джинсики по серединним швах на машинці, отгладьте і відстрочити шви.
3
Відсіч задні накладні кишені від залишилися джинсів, викроїте з них кишеньки на джинси малюка. Прикрасьте кишеньки вишивкою або аплікацією. Загладьте краю кишень всередину (0,5-0,7 см), прітачать їх до задніх частинам дитячих джинсів на одному рівні, потім рівно пристрочите на машинці.
4
Сшейте обидва бічних шва, отгладьте і відстрочити їх. З будь-якого трикотажного матеріалу, відповідного за кольором, викроїте пояс для джинсики. Він повинен бути подвійним. Пришийте його до верхньої частини зшитих штанців, пропустіть через нього гумку або шнурок.Джінси на дитину готові. Можете наряджати маленького модника.
Корисна порада
Таким же чином можна зшити джинси з лямками або простий комбінезон. В цьому випадку його треба викроювати разом з верхньою частиною. До нього можна зробити підфарбуйся для верху з картатої м'якої х \ б сорочки, відстрочити і пропустити гумку по талії. В такому комбінезоні дитині буде зручно і уютно.Із залишків джинсів можна також скроїти панамку для малюка або жилеточку. Також зі старих джинсів виходять красиві й оригінальні м'які іграшки. Із зовсім непотрібних джинсових клаптів виріжте денім-шнурки для черевиків.
Джинси - найзручніша, міцна і водночас красивий одяг. Саме тому вона так подобається дітям, адже її нестрашно забруднити або порвати. Поповнимо дитячий гардероб різнокольоровими стильними джинсами, зшитими своїми руками.
Вам знадобиться
 • Непотрібні джинси
 • Дитячі брюки (для викрійки)
 • Нитки
 • Ножиці
 • Швейна машинка
Інструкція
1
Дитячі джинси можна зшити з нової джинсової тканини, по викрійці звичайних брючек. Але ми підемо іншим шляхом, і дамо друге життя отслужившим джинсам більшого розміру. Отже, по-перше нам потрібні джинси, які ми будемо переробляти. Добре відіпрати їх і випрасувати.
2
Складаємо великі джинси чітко навпіл, а для того, щоб штанини не зміщувалися - Сколе їх спеціальними швейними шпильками. Потім візьмемо ті штани, які зараз носить ваш малюк. Це буде наша викрійка-шаблон, з їх допомогою ми дні вільну нові джинси.
3
Накладаємо дитячі штани на великі брюки, і обмальовуємо їх, не забуваючи про припуски. Потім акуратно вирізаємо заготовки, розгортаємо їх і накладаємо один на одного лицьовою стороною вниз. У нас виходять дві U-образні деталі.
4
Зшиваємо міцним подвійним швом U-подібну витачку, потім розкладаємо деталі так, щоб можна було прострачивается бокові шви штанин. Після прошивания бічних швів їх потрібно обверложіть або обробити швом "зигзаг" для міцності.
5
Вивертаємо майже готові джинси, і пришиваємо пояс. Пояс для дитячих джинсів можна зшити з будь трикотажної або еластичної тканини. Пристрочують пояс, протягуємо в нього гумку.
6
В кінці роботи джинси можна прикрасити клепками або декоративними латками. Цю роботу можна довірити дітям, пришити простеньку аплікацію або декорувати низ штанин гудзиками.
Корисна порада
Чи не викидайте залишки від старих джинсів, за допомогою них можна зробити декор дитячого одягу.