Як зняти сидіння в "Акценті". зняти заднє сидіння акцент.

Рано чи пізно у кожного власника бюджетного автомобіля виникає потреба в зміні чохлів або крісел. Це викликано тим, що матеріал, з якого виготовлені чохли, через деякий час приходить в непридатність. Основна проблема при заміні чохлів полягає в демонтування самих сидінь.
Вам знадобиться
  • Гучний ключ, викрутки, бавовняні рукавички, керівництво по експлуатації авто.
Інструкція
1
Прочитайте посібник з експлуатації Хендай Акцент. В ньому є докладна інструкція про те, як зняти сидіння. Для початку включіть гальмо стоянки. Відкрийте двері водія. Зніміть підголівник переднього сидіння. Для цього максимально опустіть його вниз. Після цього візьміться руками за боки підголівника і різко потягніть його вгору. Він повинен знятися з характерними клацаннями. Аналогічну процедуру проведіть і з сидінням переднього пасажира. Задні підголівники знімаються після віджимання засувок з тильного боку спинки. У старих комплектаціях Хендай Акцент є пластикові підголовники, які кріпляться саморізами. Необхідно вивернути ці саморізи, тоді підголівник сам легко знімається.
2
Кріплення сидінь Акценту знаходяться на видному місці. Якщо у вас одягнені чохли, то відігніть їх нижні частини. Сидіння рухається по полозах, які прикріплені до днища автомобіля. Натисніть важіль і встановіть сидіння в серединне положення. Знайдіть за два болта з кожного боку полозів. Акуратно відкрутите їх. Не забудьте, що під болтами є шайбочки. Якщо їх не буде, то кріплення розбовтаються. В новіших акцентах ці шайбочки пластмасові, тому може знадобитися їх заміна. Тепер знову натисніть важіль і підведіть сидіння максимально вперед, потягніть вгору і вперед. Воно вискочить з пазів полозів. Точно так же знімається переднє пасажирське сидіння. Можна знімати сидіння по частинах - спочатку спинку, а потім сідло. Щоб зняти спинку, необхідно справа знайти болт і відкрутити його. Натисніть колесо регулювання положення спинки крісла, яке знаходиться зліва, і викрутити його з гнізда. Тепер акуратно дістаньте спинку з пазів.
3
Задні сидіння розбираються в два прийоми - спочатку спинка, потім саме сидіння. Кріплення спинки знаходяться з тильного боку по кутах. Їх потрібно просто відщепнути. Далі знайдіть осі, на яких відкидається спинка. Вони розташовані в місці з'єднання спинки і подушки. Там з кожної сторони є по гвинту. Відкрутіть їх і акуратно вийміть спинку. Сама подушка тримається на двох болтах дванадцятого розміру і двох засувках. Відігніть чохли сидіння, знайдіть болти і акуратно відкрутіть їх за допомогою гайкового ключа. З кожного боку розташований маленький важіль. Натисніть його і потягніть подушку вгору. Тепер її можна повністю зняти.