Як збільшити темп музики.

Темп музики (від латинського tempus - час) означає швидкість руху музичного процесу. Цілком природно, що часом виникає необхідність його збільшення або зменшення. Як це зробити? Просто!
Вам знадобиться
  • Програма "Audacity".
Інструкція
1
Щоб змінити темп музики скористайтеся безкоштовною програмою "Audacity" .Для того щоб завантажити програму перейдіть за адресою «audacity.sourceforge.net.» У верхній частині сторінки виберіть пункт «скачати». На сторінці, що з'явилася будуть представлені два варіанти програми. Зліва - остання стабільна версія, і найкраще скористатися саме їй. Справа розташована сама остання версія, але вона знаходиться в стадії тестування, тому в ній можуть бути невідомі помилки. Виберіть версію, відповідну вашій операційній системі. На сторінці, представлені варіанти закачки (інсталятор або програма, запакована в архів), а також системні вимоги для різних операційних систем. Рекомендується завантажити версію з автоматичною установкою. Установіть або розпакуйте програму на жорсткий диск.
2
Запустіть програму. При першому запуску вам буде запропоновано вибрати мову інтерфейсу. Далі перейдіть в меню «Файл», натисніть пункт «Відкрити». Виберіть потрібний аудіофайл.
3
За допомогою миші виділіть потрібний відрізок запису або все за допомогою поєднання клавіш CTRL + A. Темп можна поміняти зі зміною і без зміни тону. Клацніть по пункту «Ефекти». У меню, виберіть рядок «Зміна темпу». З'явиться вікно, в якому треба буде налаштувати властивості зміни. За допомогою повзунка можна швидко виставити відсоток прискорення/уповільнення. Також в даному вікні можна вписати поточний темп (удари на хвилину) і той, що вийде в результаті, або час у секундах, яке має тривати трек. При регулюванні темпу дуже корисно послухати те, що виходить. Для цього існує спеціальна кнопочка «Прослухати», яка відтворює кілька секунд обробленої записи. Після виконаних маніпуляцій натисніть "ОК".
4
Для зберегти отриманий натисніть «Файл-> Зберегти».