Як зберегти букет з орхідей. розчин для зрізаних орхідей.

Ми завжди хочемо, щоб зрізані орхідеї стояли довго і протягом тривалого часу зберігали свіжість і первісну красу. Щоб домогтися цього, слід запобігти розвитку бактерій і грибків, що закупорюють судини стебла, що є головною причиною швидкого в'янення. Щоб зберегти букет з орхідей якомога довше, треба просто виконати деякі правила.
Вам знадобиться
  • - ваза;
  • - тепла вода;
  • - гострий ніж;
  • - цукровий пісок;
  • - активоване вугілля.
Інструкція
1
Перш ніж поставити орхідеї в вазу, гострим ножем обріжте нижні стебла і листя. Далі проводите обрізку кожен день, щоб уникнути їх загнивання, адже саме на загниваючих ділянках швидко розмножуються бактерії. Зріз треба робити прямо у воді або під струменем води, він повинен бути косим (навскоси). Край зрізу можна розщепити ножем на 4 частини.
2
Поставте вазу з орхідеями подалі від протягів і прямих сонячних променів. Зрізана орхідея не любить дуже теплих приміщень, оптимальна для неї температура повітря 15-18? C.
3
Букет з орхідей не треба обприскувати, як багато інших квітів. Від води на ніжних пелюстках можуть з'явитися плями, які швидко почнуть темніти і истончаться. Якщо квітки мають тичинки, видаліть їх.
4
З численних речовин, які додають в вазу з квітами щоб уникнути появи бактерій, для орхідей годиться тільки щіпка цукрового піску. Або таблетка активованого вугілля, якщо ви ставите квіти у воду, що не пройшла очистку в фільтрі. Або купите в спеціалізованому квітковому магазині спеціальний засіб для зрізаних квітів. Консультант вам підкаже, яке саме годиться для орхідей. Коректний, яка мається на кожному пакетику з порошком. Такий розчин дійсно забезпечує квітам більш довге життя.
5
Часто міняти воду у вазі з орхідеями не рекомендується, краще просто підливайте її в міру випаровування і всмоктування квітами. Але якщо ви помітили у вазі сліди цвітіння (вода зазеленіла), то дістаньте орхідеї, промийте вазу зсередини теплим мильним розчином, добре сполосніть, наберіть чистої води і поставте знову квіти у вазу.
Зверніть увагу
При всіх доданих вами зусиллях по збереженню зрізаних квітів, не варто забувати, що вони все ж не вічні, і з цим треба змиритися.
Корисна порада
В будь вазі (високої або низької) стебло квітки повинен занурюватися в воду всього на 10-15 см, що не более.Воду для орхідей краще брати відфільтровану в побутовому фільтрі, кип'ячену або добре відстояну. Деякі квітникарі радять поміщати зрізані орхідеї в дистильовану воду. У кожному разі вода повинна бути теплой.Еслі ви все зробите правильно, зрізані орхідеї будуть радувати вас своїм чудовим видом тижнів два, а то й довше.