Як міняти порти.

Поломка USB-портів комп'ютера не є непоправною проблемою, завдання вирішується декількома шляхами, найгірший з яких заміна материнської плати. Однак найпростішим виходом буде заміна окремих портів.
Вам знадобиться
  • - викрутка.
Інструкція
1
Оберіть новий контролер USB для вашого комп'ютера. При цьому керуйтеся їх призначенням і вашим вимогам, оскільки їх параметри значно різняться. Також зверніть увагу на швидкість роботи портів та їх кількість. Зазвичай їх буває по 2, 4 або 6 на одному контролері.
2
Завершіть роботу операційної системи, відключіть комп'ютер від джерела живлення. Відкрутіть всі наявні елементи кріплення з бічної стінки системного блоку. Знайдіть материнську плату і порти для підключення нових USB-контролерів (PCI-слот). Зазвичай вони знаходяться внизу з лівого боку системної плати.
3
Встановіть новий USB-контролер у відповідний слот, закріпіть його на місці, надійно прикрутивши його до корпуса болтами. Закрийте кришку системного блоку. Увімкніть комп'ютер.
4
Дочекайтеся, поки система виконає пошук нових пристроїв і установку драйверів. При необхідності, якщо цей процес зажадає вашої участь, дозвольте майстру установки нового обладнання доступ до інтернету для пошуку програмного забезпечення.
5
Коли всі необхідні дії будуть виконані, перевірте справність нового контролера. Для цього скористайтеся будь-яким знімним носієм. Також не зайвим буде виконати перевірку обладнанням, що має USB-інтерфейс, наприклад, телефоном або Bluetooth-адаптером.
6
Якщо все працює правильно, закріпіть кришку комп'ютера. Надалі рекомендується придбати спеціальні кабелі-подовжувачі для USB, які допоможуть вам довше зберігати належний стан і працездатність ваших портів. Також зверніть увагу на різні USB-адаптери, які підтримують підключення відразу декількох пристроїв різних типів до одного порту, однак при цьому врахуйте, що потужність і швидкість роботи буде тією ж самою.
Зверніть увагу
Переконайтеся, що поломка полягає в несправності порту, а не обладнання.
Корисна порада
Користуйтеся подовжувачами для USB.