Як знайти прокол в матраці. надувний матрац intex ніж заклеїти.

Надувний матрац давно перестав бути виключно пляжним предметом. На ньому, звичайно, як і раніше плавають. Але його давним-давно використовують туристи в наметах, а в останні роки стала надзвичайно популярною надувні меблі. При чималих достоїнствах подібних речей є у них і деякі недоліки. В надувних виробах регулярно утворюються дірки, які не завжди видно.
Вам знадобиться
  • - гель для душу або шампунь;
  • - поролонова губка;
  • - тазик з водою;
  • - фломастер;
  • - ванна або басейн;
  • - насос.
Інструкція
1
Прорив в маленькому матраці можна спробувати знайти, зануривши його в воду. Вбудованих насосів у пляжних матраців зазвичай не буває, тому візьміть звичайний велосипедний або автомобільний. Надійти виріб, але не сильно. Краще це зробити на березі невеликого ставка чи дачного басейну. Море або ріка в цій ситуації не помічники, оскільки вода в них знаходиться в постійному русі.
2
Опустіть матрац в воду. По можливості утопите його. Поспостерігайте за ним. Матрац в міру віддалення повітря буде занурюватися в воду все більше. У тому місці, де знаходиться дірка, дуже скоро почнуть з'являтися бульбашки повітря. Помітьте це місце. Дістаньте матрац і заклейте прорив.
3
З великим матрацом, який незручно переміщати, потупивши інакше. В воду опускати його не потрібно. Наберіть в таз і налийте туди шампунь чи гель для душу. Можна скористатися і милом, і пральним порошком, але вони гірше піняться.
4
Наберіть вийшов розчин на губку і нанесіть його на всю доступну поверхню матраца. Приблизно через півгодини в місці пориву почнуть з'являтися бульбашки повітря, на мильній піні це дуже добре помітно. Бульбашки можуть з'явитися і швидше. Якщо цього не сталося, переверніть матрац і повторіть процедуру.
5
Точно таким же чином шукають прориви на велосипедних камерах і дитячих надувних іграшках. З цими останніми можна поступити і по-іншому. Наберіть в іграшку або гумову подушку води, закрийте її пробкою і натисніть. Через прорив вода почне сочитися відразу ж. Позначте його, вилийте воду і висушіть виріб перед тим, як його заклеїти.
6
Якщо матрац порівняно новий, у вас повинен був залишитися шматок матеріалу, з якого він зроблений. Найкраще зробити латку з нього. Якщо ж такого клаптя немає, підберіть інший матеріал. Він залежить від призначення матраца. Для пляжного найкраще зробити гумову накладку. Приклеїти її можна гумовим же клеєм або «Моментом». Попередньо місце склейки необхідно знежирити, а приклеювати так, як написано в інструкції до клею. В деяких випадках змащені клеєм деталі необхідно потримати на повітрі хвилину чи дві, а вже потім поєднати і притиснути.
Зверніть увагу
Матраци з поліетіленірованих матеріалів ремонту не підлягають
Корисна порада
Для латки можна використовувати каландрований капрон або лавсан. Перед тим, як склеювати деталі, спробуйте змочити клеєм маленький шматочок матеріалу. Якщо він не розчиняється, можна клеїти.