Як побудувати комп'ютерну мережу.

Можна придумати величезну кількість схем побудови локальних мереж. Багато що залежить від кількості підключаються комп'ютерів, їх призначення та надання їм доступу до певних ресурсів.
Вам знадобиться
  • - мережевий концентратор.
Інструкція
1
Використовуйте мережевий концентратор в тому випадку, якщо вам не потрібно забезпечити комп'ютери доступом до інтернету. Придбайте це обладнання і встановіть його в доступному місці. Підключіть концентратор до мережі змінного струму. Підготуйте потрібну кількість мережевих кабелів.
2
Виконайте з'єднання комп'ютерів з мережевим концентратором. Включіть ці ПК. Для забезпечення зручного обміну інформацією між комп'ютерами використовуйте статичні IP-адреси. Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом. Виберіть меню «Зміна параметрів адаптера».
3
Клацніть правою кнопкою миші по іконці тієї мережевої карти, яка з'єднана з концентратором. Виберіть протокол інтернету TCP/IPv4 та натисніть кнопку «Параметри». Активуйте функцію «Використовувати наступний IP-адреса», встановивши біля неї галочку. У наступне поле введіть постійний IP цієї мережевої карти. Натисніть кнопку «Ок», щоб зберегти налаштування. Після визначення нової мережі виберіть пункт «Домашня група».
4
Аналогічним чином змініть параметри мережевих адаптерів інших комп'ютерів і ноутбуків. Створіть загальнодоступні мережеві ресурси. Відкрийте меню «Мій комп'ютер» і знайдіть папку, для якої необхідно змінити параметри загального доступу. Клацніть по ній правою кнопкою миші і виберіть пункт «Загальний доступ». У розгорнулося меню вкажіть параметр «Домашня група (читання і запис)» і виберіть пункт «Відкрити спільний доступ до об'єктів».
5
Виконайте даний алгоритм для всіх необхідних каталогів і файлів. Якщо певний комп'ютер не видний в мережі, то відкрийте панель управління і перейдіть в меню «Мережа та інтернет». Відкрийте меню «Центр управління мережами і загальним доступом». Виберіть пункт «Змінити додаткові параметри спільного доступу".
6
Активуйте пункти «Включити мережеве виявлення» і «Включити загальний доступ до файлів і принтерів». Збережіть налаштування мережевих параметрів.