Як почистити головку відеомагнітофона.

Існує декілька способів самостійної очистки головок відеомагнітофона. Це можна зробити як за допомогою спеціальних відеокасет, призначених для очистки, так і за допомогою тампона, змоченого в спирті.
Інструкція
1
Перший спосіб полягає у використанні чистячих відеокасет. Для чистки з їх допомогою розбирати пристрій не потрібно - в цьому полягає плюс цього способу. Вставте її в відеомагнітофон і запустіть її. Дочекайтеся того моменту, поки вона не буде програна від початку і до кінця. Не слід використовувати одну і ту ж касету повторно. В цьому випадку вся зібрана їй бруд знову опиниться на голівках відеомагнітофона. Також перед використанням чистячої відеокасети рекомендується прочитати інструкцію з її експлуатації, щоб не допустити інших помилок.
2
Якщо для чистки не допомогла, скористайтеся другим способом. Він полягає в ручному очищенні головок відеомагнітофона. Для цього вам буде потрібно невелика паличка, ганчір'я або батистова ганчірочка і спирт. Підготуйте всі матеріали перед початком роботи.
3
Зніміть з відеомагнітофона верхню кришку. Робіть це акуратно, щоб не пошкодити мікросхему пристрою. Усередині ви побачите барабан з відеоголовками. Далі візьміть приготовлену паличку і намотайте на неї ганчір'я або батистову ганчірочку. Змочіть її в спирті (в крайньому випадку використовуйте одеколон). Після цього акуратним чином протріть поверхню головок відеомагнітофона. Не натискайте на них, очищайте їх повільними поступальними рухами. Не поспішайте, щоб не пошкодити нічого всередині пристрою, в тому числі і самі головки.
4
Після цього підготуйте ще один тампон, намотавши на паличку ганчір'я. Чи не змочуйте його в спирті, а залиште сухим і акуратними рухами протріть головки. Не натискайте на них, інакше ви можете вивести їх з ладу.
5
Після процедури, не закриваючи верхню кришку, вставте в відеомагнітофон звичайну касету з відео та увімкніть відтворення. Якщо ви грамотно почистили головки, якість зображення буде хорошим - можете закручувати кришку. Якщо ні - повторіть процедуру очищення знову.
Чистка магнітофона в деяких випадках може бути необов'язкова, однак при виникненні певних проблем з відтворенням найкраще скористатися одним із простих методів чистки його головки.
Вам знадобиться
  • - чистить відеокасета.
Інструкція
1
Придбайте чистячу відеокасету в магазинах вашого міста. Зараз їх важко знайти у продажу в зв'язку з тим, що такі програвачі давно застаріли. Спробуйте звернутися до працівників магазинів, що продають компакт-диски, і в точки продажів радіоелектроніки.
2
У разі якщо вам необхідно виконати одноразову чистку відеомагнітофона, придбайте тільки одну касету. Зверніть увагу, що ні в якому разі не повинно допускатися її повторне використання, тому якщо чистка знадобиться не один раз, купите відразу кілька штук.
3
Вставте її в ваш відеомагнітофон та натисніть на її відтворення. Дочекайтеся закінчення, після чого вийміть її і викиньте. Ні в якому разі не перемотуйте її назад і після використання не залишайте в програвачі.
4
Скористайтеся альтернативним способом очищення відеомагнітофона. Для цього вам знадобляться безворсової тканина і звичайний спирт, який ви можете придбати в аптеці. Відкрийте кришку вашого відеомагнітофона, виконайте чистку його головок за допомогою спирту, після чого протріть їх сухою тканиною. Будьте гранично обережні, виконуючи дану операцію, щоб не пошкодити відтворює пристрій.
5
Зверніться в сервісні центри вашого міста і віддайте ваш відеомагнітофон для чистки. Це не зовсім зручний спосіб, оскільки зараз досить важко знайти сервісні центри, які надають подібного роду послуги.
6
Не звертайтесь за покупкою чистячих касет до продавців на ринках та інших сумнівних торгових точках, оскільки ви можете пошкодити пристрій. Також перегляньте точки відеопрокату вашого міста. Цілком можливо, що у них все ще продаються чистячі касети для відеомагнітофонів. Також перевірте точки продажів побутової техніки.
Корисна порада
Виконуйте чистку вручну - в цьому немає нічого складного.