Як розібрати пральну машину автомат.

При самостійному ремонті пральних автоматичних машин слід пам'ятати, що порядок їх розбирання залежить від марки і моделі агрегату. Для визначення послідовності дій необхідно взяти за зразок якусь конкретну пральну машину. Наприклад, машину з вертикальним завантаженням білизни.
Вам знадобиться
  • - плоска викрутка;
  • - пассатижи;
  • - гайковий ключ
Інструкція
1
Викрутіть чотири кріпильних болта, розташованих на задній панелі машини і демонтуйте бічні стінки.
2
Встановіть ручки регулювання температури і перемикання режимів у вихідне положення. Відкрутіть фіксуючий болт на панелі управління. Акуратно притисніть засувки декоративної кришки передньої панелі, використовуючи плоску викрутку. Підніміть і демонтуйте кришку.
3
Відкрутіть два болти, розташованих з боків фасадної панелі. Стисніть за допомогою щипців і утопите засувку, до якої прикріплений джгут кабелів. Розтисніть фіксатори за допомогою плоскої викрутки і демонтуйте передню панель пральної машини.
4
Натисніть на пластикові фіксатори дозатора миючих засобів і витягніть його з машини.
5
Зігніть ущільнювальну гуму, відкрутіть болти кріплення кришки бака і демонтуйте її. Зніміть кільцеву пружину за допомогою плоскої викрутки і витягніть ущільнювач. Дістаньте заглушки шарнірів дверцят, використовуючи шлицевую викрутку. Демонтуйте дверцята.
6
Витягніть шнур тяги з гнізда, відкрутіть чотири болта кріплення кришки бака. Натисніть на засувки, розташовані на задній панелі машини, і трохи підніміть кришку. Вийміть 2 трубки, що знаходяться з правого боку і відкиньте кришку бака.
7
Відкрутіть кріпильні болти верхньої частини бака, а також гвинти на лівій хрестової опорі.
8
Зніміть клиновидний ремінь зі шківа. Відкрутіть фіксуючий болт і вийміть шків барабана.
9
Відкрутіть верхні болти правої хрестовини. Підніміть верхню частину бака за допомогою шліцьовій викрутки. Повторіть процедуру з лівої сторони.Демонтіруйте верхню частину бака.
10
Відкрутіть болти підсилювальної планки, звертаючи увагу на їх маркування. Римські цифри вказують на порядок загвинчування болтів. Отвинтите кріпильні болти з боків і під планкою несучої хрестовини з двох сторін пральної машини. Демонтуйте несучі хрестовини.
11
Вийміть ущільнювач з гнізда. Натисніть на пластикові фіксатори, розташовані по баках бака і витягніть барабан.
12
Вийміть фільтри. Демонтуйте кришку гідростата за допомогою шліцьовій викрутки. Зніміть клеми з Тена і відкрутіть фіксуючий гвинт за допомогою гайкового ключа. Дістаньте нагрівальний елемент.
13
Зніміть роз'єми електродвигуна, відкрутіть гвинти кріплення до шасі та вийміть електромотор.
14
Від'єднайте електричні клеми зливного насоса, відверніть болти кріплення і дістаньте насос.
15
Зніміть клапан затоки води, знявши його клеми і захисну кишку.Ваша пральна машина повністю розібрана.