Як роздрукувати електронний авіаквиток.

Придбати квиток на літак не виходячи з дому, сьогодні не проблема для тих, у кого під рукою є комп'ютер, підключений до інтернету. Переваги такої покупки очевидні - ви можете вибрати самостійно найзручніший для вас маршрут і розклад, заощадити на вартості квитків і, найголовніше - зберегти свій дорогоцінний час, отримавши на руки електронний квиток одразу після оплати польоту.
Інструкція
1
Забронюйте свій авіаквиток на будь-якому сайті, які займаються продажем квитків on-line. Ви можете заощадити гроші, дізнавшись розклад польотів з вашого аеропорту і звернувшись безпосередньо на сайт компанії-авіаперевізника, яка здійснює вибрані вами рейси. Ознайомтеся з умовами оплати, які прописані окремим пунктом. Вони дозволяють вибрати найзручніший варіант з безлічі запропонованих. Оплатити бронь ви можете як готівкою, так і перерахуванням з банківської картки або електронного гаманця.
2
Якщо ви оберете варіант оплати готівкою, то заброньований вами авіаквиток ви повинні будете сплатити протягом доби. Для цього, як правило, ви можете скористатися популярними мережами платіжних терміналів або звернутися в салони зв'язку. Тільки після оплати і факту її підтвердження, на зазначену вами при бронюванні квитка електронну пошту прийде файл, що містить ваш квиток.
3
У тому випадку, коли ви оплатите вартість квитка відразу, перерахувавши гроші з електронного гаманця або карти банку, буквально протягом декількох хвилин ви отримаєте підтвердження факти оплати і файл з електронним квитком на свій e-mail.
4
Зазвичай, електронний квиток приходить як вкладення до повідомлення і є файлом, підготовленим до друку, формат його * .pdf. Якщо до вашого комп'ютера приєднаний принтер, то увімкніть його, відкрийте файл на перегляд і натисніть кнопку «Друк». Якщо принтера у вас немає, то файл з електронним квитком збережіть на флеш-носій і роздрукуйте його у знайомих, у яких є комп'ютер і принтер або в будь-якому фото-салоні.
Корисна порада
Вам достатньо одного примірника квитка. Його ви пред'явіть перед вильотом разом з паспортом при реєстрації на свій рейс в аеропорту. У вас його можуть навіть не вимагати, оскільки всі дані вже є в базі даних авіакомпанії, але на всяк випадок потрібно мати цей документ, що підтверджує ваше право на політ і зберігати його до приземлення в конен пункті призначення.