Як зробити резервну копію реєстру.

резервну копію реєстру бажано створювати щоразу перед установкою незнайомих програм або додатків, які викликають у вас підозру. Після цього завжди можна відновити файли реєстру і ваша система буде в порядку. Створенням резервних копій можна управляти не тільки за допомогою стандартних системних програм, але і за допомогою сторонніх утиліт.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення:
  • - Regedit;
  • - Reg Organizer.
Інструкція
1
Створити резервну копію реєстру досить просто, найголовніше - дотримуватися послідовність дій. Перш за все, вам необхідно запустити вбудований в систему редактор реєстру - програму Regedit. Для цього натисніть меню «Пуск», запустіть програму «Виконати». У вікні, введіть в порожнє поле команду regedit.
2
Перед вами з'явиться вікно (редактор реєстру). Натисніть верхнє меню «Файл» і виберіть зі списку пункт «Експорт». У новому вікні введіть назву збереження даних реєстру, наприклад, Save або Backup. У цьому ж вікні виберіть тип файлу - «Файли реєстру reg». У графі «Діапазон експорту» необхідно вибрати «Весь реєстр» і натиснути кнопку «Зберегти».
3
Тепер ви можете сміливо приступати до установки будь-яких програм, тому навіть після їх невдалого встановлення у вас є можливість експортувати колишні дані реєстру. Варто відзначити, що дії вірусів, спрямовані на зміну або деформацію складу реєстру можна відновлювати за допомогою цих копій.
4
Після видалення непотрібної програми або вірусу, що пошкодив реєстр, запустіть файл копії реєстру, двічі клацнувши по ньому лівою кнопкою миші. У вікні ви зустрінете питання від системи «Ви дійсно хочете додати інформацію з Save.reg в реєстр?», Натисніть кнопку «Так» для відновлення колишньої копії.
5
Для створення резервної копії реєстру за допомогою сторонніх програм достатньо скопіювати подібну Regedit програму, наприклад, Reg Organizer. У відкритому вікні програми натисніть меню «Файл» і виберіть пункт «Експортувати весь реєстр».
6
У вікні введіть ім'я файлу і його тип. В якості місце збереження бажано вказати папку на іншому розділі жорсткого диска, тому іноді можна зіткнутися з таким збоями в роботі системи, після яких дуже важко завантажити її з системного розділу.
7
Для відновлення резервної копії натисніть меню «Файл» і виберіть пункт «Імпортувати дані з файлу реєстру». У діалоговому вікні вкажіть шлях до файлу реєстру.